Znamy kadrę na Mistrzostwa Europy szczypiornistów!

Które zaczynają się już jutro, aaaaaaa.... mamusiu, olaboga, co to będzie czujecie już dreszczyk emocji?

 

 


Znamy kadrę na ME! Mistrzostwa Europy szczypiornistów zaczynają się już we wtorek. We wtorek startują Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Znamy już skład naszej kadry. Dreszczyk? Nie udawajmy, nie żaden dreszczyk, ale wielki dreszcz, podekscytowanie, podniecenie i oczopląs na myśl o wtorkowym starcie Mistrzostw Europy. Na myśl o przepięknych braciach Lijewskich, miodowej barwie głosu Bogdana Wenty, o grupie, w której jesteśmy z Niemcami, Szwedami i Słoweńcami. Na skaczące salamandry, jak mawiała jedna mała bohaterka "Smerfów", czy Polacy na każdej wielkiej imprezie muszą trafiać na Niemców?! I to właśnie z nimi gramy we wtorek pierwszy mecz. Ufff... policzmy do dziesięciu... Ale miało być o kadrze: w bramce... jedyny, niezastąpiony i jak zwykle przeuroczy... Sławomir Szmaaaal!!! Na zmianę z Piotrem Wyszomirskim. Rozgrywający: Karol Bielecki, Bartłomiej Jaszka, Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz, Krzysztof i Marcin Lijewscy, Tomasz Rosiński. Obrotowi: Bartosz Jurecki, Daniel Żółtak, Artur Siódmiak (czyli będzie dobrze). Skrzydłowi: Mateusz Jachlewski, Patryk Kuchczyński, Tomasz Tłuczyński, Mariusz Jurasik. No i co? Jak to będzie? Dobrze, źle, ekstatycznie, tragicznie? Wydaje nam się, że ledwo co ochłonęłyśmy po brązowo-biało-czerwonych wrażeniach, a tu znowu wystawia się nas na takie emocjonalne tortury... Pomimo, że co najmniej połowa naszej redakcji nie jest w stanie psychicznie wytrzymać jednego całego meczu polskiej reprezentacji w piłce ręcznej i zawsze dowiaduje się o wyniku po fakcie, to i tak będziemy Was informować na bieżąco. Pod warunkiem, że druga połowa nie zemdleje w trakcie.

Dreszczyk? Nie udawajmy, nie żaden dreszczyk, ale wielki dreszcz, podekscytowanie, podniecenie i oczopląs na myśl o jutrzejszym starcie Mistrzostw Europy. Na myśl o przepięknych braciach Lijewskich, miodowej barwie głosu Bogdana Wenty, o grupie, w której jesteśmy z Niemcami, Szwedami i Słoweńcami. Na skaczące salamandry, jak mawiała jedna mała bohaterka "Smerfów", czy Polacy na każdej wielkiej imprezie muszą trafiać na Niemców?! I to właśnie z nimi gramy już jutro pierwszy mecz. Ufff... policzmy do dziesięciu...

 

 

 

 

Ale miało być o kadrze. A więc... w bramce... jedyny, niezastąpiony i jak zwykle przeuroczy... Sławomir Szmaaaal!!!

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Na zmianę z Piotrem Wyszomirskim.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Rozgrywający: Karol Bielecki, Bartłomiej Jaszka, Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz, Krzysztof i Marcin Lijewscy, Tomasz Rosiński.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Obrotowi: Bartosz Jurecki, Daniel Żółtak, Artur Siódmiak (czyli będzie dobrze).

 

 

 

 


 

 

 

 

Skrzydłowi: Mateusz Jachlewski, Patryk Kuchczyński, Tomasz Tłuczyński, Mariusz Jurasik.

 

 

 

 

No i co? Jak to będzie? Dobrze, źle, ekstatycznie, tragicznie? Wydaje nam się, że ledwo co ochłonęłyśmy po brązowo - biało - czerwonych wrażeniach, a tu znowu wystawia sie nas na takie emocjonalne tortury... No więc, do zobaczenia jutro. I pomimo, że co najmniej połowa naszej redakcji nie jest w stanie psychicznie wytrzymać jednego, całego meczu polskiej reprezentacji w piłce ręcznej i zawsze dowiaduje się wyniku po fakcie, to i tak będziemy Was informować na bieżąco. Pod warunkiem, że tak druga połowa nie zemdleje w trakcie.