Włosi rozdają Oscary, głosować możesz i Ty!

Oto najciachowsza strona globalizacji.

 

 


Włosi rozdają Oscary Głosować możesz i Ty! Oto najciachowsza strona globalizacji. Włoskie Oscary: Na stronie dziennika "Corriere dello Sport" można głosować na najlepszych włoskich kopaczy. W zeszłym roku najwięcej statuetek zgarnął Zlatan. Jak co roku Włosi przyznają swoim piłkarzom Oscary (w zeszłym roku najwięcej statuetek zgarnął Zlatan) jednak dopiero w tym roku Ciacha odkryły, że mogą mieć swój udział w wyborze najlepszych kopaczy Półwyspu Apenińskiego. I Wy też możecie. I nikt nam nie udowodni, że kierowałyśmy się jakimiś innymi względami niż czysto sportowe. Głosować można na stronie dziennika "Corriere dello Sport". W kategorii najlepszy piłkarz włoski kandydują: Antonio Cassano, Daniele De Rossi i Alessandro Del Piero. W kategorii najlepszy piłkarz zagraniczny można oddać głos na: Zlatan Ibrahimović, Kaka, Diego Milito. Najlepszego bramkarza można wybrać spośród: Gigi Buffon, Julio Cesar, Federico Marchetti. Najlepsi młodzi piłkarze, spośród których można dokonać wyboru, to: Mario Balotelli, Pato, Davide Santon. Najlepszy obrońca: Giorgio Chiellini, Paolo Maldini, Maicon. Najlepszy trener: Massimiliano Allegri, Gianpiero Gasperini, Jose Mourinho. Najlepszy arbiter: Emidio Morganti, Nicola Rizzoli, Roberto Rosetti - z tej trójki najciachowszy i najbardziej uznany jest chyba Rosetti. No i najważniejsza kategoria Miglior Calciatore Assoluto - prawda, że cudownie to brzmi? A chodzi oczywiście o najlepszego piłkarza w ogóle. Do wyboru Włosi zaoferowali nam kandydatów na najlepszego piłkarza włoskiego i zagranicznego. O dziwo nie możemy głosować na bramkarzy, no ale trudno. My już oddałyśmy nasze głosy, a Wy?

Jak co roku Włosi przyznają swoim piłkarzom Oscary (w zeszłym roku najwięcej statuetek zgarnął Zlatan) jednak dopiero w tym roku Ciacha odkryły, że moga mieć swój udział w wyborze najlepszych kopaczy Półwyspu Apenińskiego. I Wy też możecie. I nikt nam nie udowodni, że kierowałyśmy się jakimiś innymi względami niż czysto sportowe. Na przykład takimi:

 

 

 

 


 

 

 

 

Albo takimi:

 

 

 

 


 

 

 

 

albo takimi:

 

 

 

 

 

 

 

 

Głosować można na stronie dziennika Corriere dello Sport, w następujących kategoriach:

 

 

 

 

Najlepszy piłkarz włoski. Kandydują: Antonio Cassano, Daniele De Rossi i Alessandro Del Piero.

 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 


Najlepszy piłkarz zagraniczny: Zlatan Ibrahimović, Kaka, Diego Milito

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Najlepszy bramkarz: Gigi Buffon, Julio Cesar, Federico Marchetti

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszy młody piłkarz: Mario Balotelli, Pato, Davide Santon

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Najlepszy obrońca: Giorgio Chiellini, Paolo Maldini, Maicon

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepszy trener: Massimiliano Allegri, Gianpiero Gasperini, Jose Mourinho. Zasugerujemy Wam delikatnie na kogo głosować:

 

 

 

 


 

 

 


Najlepszy arbiter: Emidio Morganti, Nicola Rizzoli, Roberto Rosetti - z tej trójki najciachowszy i najbardziej uznany jest chyba Rosetti:

 

 

 

 

 

 

 

 

No i najważniejsza kategoria Miglior Calciatore Assoluto - prawda, że cudownie to brzmi? A chodzi oczywiście o najlepszego piłkarza w ogóle. Do wyboru Włosi zaoferowali nam kandydatów na najlepszego piłkarza włoskiego i zagranicznego. O dziwo nie możemy głosować na bramkarzy, no ale trudno. My już oddałyśmy nasze głosy, a Wy?