Modowe hity i kity - odcinek czwarty

Po dłuższej przerwie wracamy z naszymi zachwytami i utyskiwaniami nad wierzchnim okryciem ciach, wagsów i innych osób związanych w jakikolwiek sposób ze sportem. Dzisiejszy zestaw zawiera jedną królową, kilku piłkarzy i jedno kontrowersyjne małżeństwo.

 

 

 

Zacznijmy od HITÓW, na które składa się jeszcze kilka grudniowych kreacji - ciąg dalszy nadrabiania przez nas zaległości poświątecznych:

 

 


1. Królowa Jordanii Rania

 

 

 

Tak, wiemy, królowe zazwyczaj nie mieszczą się w kręgu naszego najbliższego zainteresowania, chyba, że akurat o Victorii wypowiadamy się jako o "królowej lodu", tym razem jednak mamy na myśli najprawdziwszą koronowaną głowę - królowa Rania zdobyła nagrodę FIFA za projekt "One Goal" - wystarczające usprawiedliwienie do pojawienia się na Ciachach, i na gali wyglądała po prostu prześlicznie. Wagsy, patrzcie i uczcie się:

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Gracze Realu na wigilii klubowej

 

 

 

 

 

 

 

 

Metzelder w tweedowej marynarce, Rafael van der Vaart w gustownym sweterku, no i przede wszystkim Jerzy Dudek, w odważnej stylizacji z pseudoszelkami - serio, jesteśmy pod wrażeniem, kilka sezonów w Hiszpanii i zrobią z człowieka arbitra elegancji.

 

 

 

 

3. Victoria Beckham w bieli

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta stylizacja podoba nam się nie tylko dlatego, że gdyby postawić Victorię za naszym oknem, to wtopiłaby się w śnieżny krajobraz i nie byłoby jej widać, ale także dlatego, że zwiastuje, iż Victoria jest w wysokiej, modowej formie Chociaż zdaniem naszych drogich koleżanek z Kickette - tym razem trochę przesadziła, to nam się jednak podoba, no, może wyłączając kapelusz - przyznajemy, że chyba lepiej było pani Beckham w tej wersji Królowej Śniegu.

 

 

 


4. Bastian Schweinsteiger w okularach

 

 

 

 

Co prawda Rene Adlera nic nie przebije, ale Bestia w wersji "na prymusa" również bardzo nam się podoba - do tego stopnia, że choć już uhonorowałyśmy go z tego powodu odpowiednim prezentem, to ponadto nie spoczniemy, póki nie ogłosimy jego okularów modowym hitem. Z zastrzeżeniem, że owa "hitowość" odnosi się tylko do niebanalnej postaci Bestii, nie zaś do miliona osób noszących podobne okulary na co dzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

KITY:

 

 

 

 

1. Sergio Ramos

 

 

 

 

 

 

 

 

Ech, Sergio, co my z Tobą mamy... może po prostu zawsze będziesz występował jedynie w korkach. Wiemy, że to reklama, wiemy, że to konwencja, wiemy, że na pewno dużo Ci za to zapłacili - ale mimo wszystko, Sergio jak mogłeś zgodzić się na zrobienie sobie zdjęcia w czymś takim? Pozazdrościłeś Gutiemu?

 

 

 

 

2. Gerard Pique

 

 

 

 

 

 

 

 

Stanowczo. Protestujemy. Przeciwko. Podbieraniu. Nam. I naszym babciom. Elementów. Garderoby. Do celów. Komercyjnych. I jakichkolwiek innych. Nawet jeżeli jest się megaseksownym Gerardem Pique.

 

 

 


3. Kaka na gali FIFA

 

 

 

 

A przynajmniej na tej jej części, która wymagała ubiorów "casual". Brrr... Jeżeli Gerad Pique podbiera szaliczki z szafy naszej babci, to Kaka postanowił wcielić się w koszmar minionego wujka, do pełni zniszczenia brakuje mu tylko kapci i zaokrąglonego brzuszka...

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Yolanthe Cabau van Kasbergen - narzeczona Wesley'a Sneijdera

 

 

 

 

 

 

 

 

I wcale nie zaślepia nas fakt, że pani Jola właśnie sprząta nam Wesleya z rynku matrymonialnego. Po prostu nie podoba nam się zestawienie aksamitna (welurowa?) spódniczka (sukienka?), plus etnokozaczki, plus skórzana kurteczka z paskiem, plus pikowana torebeczka... każda z tych rzeczy osobno (może poza spódniczko-sukienką) wywołałaby nasz zachwyt i pożądanie, ale razem... w połączeniu z tą zaborczą ręką na piersi Wesleya... nie, nie, nie i jeszcze raz nie.

 

 

 

 

NIEPEWNY CIACHOWY LOS:

 

 

 

 

1. Państwo Woronin

 

 

 

 

 

 

 

 

Co prawda poczynili znaczne, znaczne postępy, czy to jednak wystarcza, żeby zaliczyć ich w poczet hitów? O ile Julia naprawde się postarała - bluzki z żabotem to hit sezonu, do tego dopasowane dżinsy i białe szpilki - gdyby jeszcze nie ten prześwitujący stanik - o tyle Andrij... ech... Doceniamy jednak starania i nie zsyłamy w odmęty kitów.

 

 

 


2. Nicky Hayden z Moto GP w stylizacji "na pimpa"

 

 

 

 

Przepraszamy za to ostatnie sformułowanie, ale jak inaczej byście to określiły?

 

 

 

 

 

 

 

 

No dobra, to zdjęcie jeszcze jakoś się broni, ale to?

 

 

 

 

 

 

 

 


No właśnie.

 

 

 

 

3. Micah Richards

 

 

 

 

Gustowny sweterek, uroczy szalik, ale spodnie...? Ale czapka? Same nie wiemy co o tym sądzić - są fajne, bo są oryginalne, czy może sa przekombinowane, a więc nie fajne?