John Terry...znów narozrabiał?

Get Adobe Flash player

 

 

Miał żądać łapówki za nielegalne oprowadzanie po boisku Chelsea...Czy to być może?

 

 

Terry znów narozrabiał? Miał żądać łapówki za nielegalne oprowadzanie po boisku Chelsea... Dziennikarz "News of the World", który w prowokacji udawał zainteresowanego ''lewym'' zwiedzaniem boiska Chelsea, uważa, że Terry chciał przyjąć łapówkę. Dziennikarz "News of the World", który w prowokacji tabloidu udawał zainteresowanego ''lewym'' zwiedzaniem boiska Chelsea, uważa, że Terry chciał przyjąć łapówkę. John Terry i jego bliski współpracownik za obiecaną przysługę mieli podobno przyjąć od tabloagenta 10 tysięcy funtów łapówki! Choć oficjalnie i piłkarz, i klub zaprzeczają wszystkiemu, to jednak na oficjalnej stronie Chelsea pojawiło się wyjaśnienie i obietnica, że system oprowadzania grup po Stamford Bridge będzie znacznie ściślej nadzorowany. Co gorsza, domniemane zachowanie kapitana drużyny Anglii i ''The Blues'' nie podoba się ani władzom klubu, ani odpowiedzialnym za kształt ekipy reprezentacyjnej. Tym bardziej, że rzekomym próbom łapówkarskim towarzyszyć miały inne pozaboiskowe wyskoki Johna - nieuzgodniona z nikim umowa z ''The Sun'', na mocy której Terry ma prowadzić własną rubrykę w dzienniku w czasie Mundialu oraz fakt, że wbrew zaleceniom Fabio Capello, na MŚ nasz dzisiejszy czarny bohater zabiera całą swoją rodzinę. Podobno w związku z ujawnionymi wykroczeniami, stanowisko kapitana Anglii w ogóle jest w przypadku Johna mocno zagrożone. I choć prawdopodobnie mało kto wyobraża sobie kogoś innego na tej chlubnej pozycji, to może jednak jest nad czym się zastanowić. Johna jednak nie potępiamy na wieki, z nadzieją na poprawę. Nie miał chłopak szans, by dobre wzorce wynieść z domu, teraz może jednak wreszcie wyciągnie wnioski ze swojego postępowania. Trzymamy kciuki.

Tak przynajmniej uważa dziennikarz News of the World, który w prowokacji tabloidu udawał zainteresowanego ''lewym''zwiedzaniem interesanta. John Terry i jego bliski współpracownik za obiecaną przysługę mieli podobno przyjąć od tabloagenta 10 tysięcy funtów łapówki!

 

 

Choć oficjalnie i piłkarz, i klub zaprzeczają wszystkiemu, to jednak na oficjalnej stronie Chelsea pojawiło się wyjaśnienie i obietnica, że system oprowadzania grup po Stamford Bridge będzie znacznie ściślej nadzorowany.

 

 

Co gorsza, domniemane zachowanie kapitana drużyny  Anglii i ''The Blues'' nie podoba się ani władzom klubu, ani odpowiedzialnym za kształt ekipy reprezentacyjnej. Tym bardziej, że rzekomym próbom łapówkarskim towarzyszyć miały inne pozaboiskowe wyskoki Johna, takie jak nieuzgodniona z nikim umowa z ''The Sun'', na mocy której Terry ma prowadzić własną rubrykę w dzienniku w czasie Mundialu oraz fakt, że wbrew zaleceniom Fabio Capello, na MŚ nasz dzisiejszy czarny bohater zabiera całą swoją rodzinę.

 

 

Podobno w związku z ujawnionymi wykroczeniami, stanowisko kapitana Anglii w ogóle jest w przypadku Johna mocno zagrożona. I choć prawdopodobnie mało kto wyobraża sobie kogoś innego na tej chlubnej pozycji, to może jednak jest nad czym się zastanowić.


 

Johna jednak nie potępiamy na wieki, z nadzieją na poprawę. Nie miał chłopak szans, by dobre wzorce wynieść z domu, teraz może jednak wreszcie wyciągnie wnioski z nauczki. Trzymamy kciuki.

 

 

 

 

 

\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Miał żądać łapówki za nielegalne oprowadzanie po boisku Chelsea...Czy to być może?

\r\n

 

\r\n

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"John Terry...znów narozrabiał?","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/9/7087/z7087419V.jpg","@type":"ImageObject"}]}