10 najlepszych okładek z ciachami

Sportowcy na okładce magazynów to zjawisko przez Ciacha jakże cenione i zawsze mile widziane. Zapraszamy Was dzisiaj na mały przegląd tego, co w tej dziedzinie ciacha mają najlepszego do zaoferowania.

 


10. Robert Horstink, Pallavolo Supervolley

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Na początek nieco egzotycznie: włoski magazyn siatkarski I jeden z najprzystojniejszych siatkarzy Europy, Robert Horstink.

 

 

9. David Beckham, GQ

 

 

Get Adobe Flash player


 

 

Okładki magazynów to chleb powszedni Beckhama, ale musimy przyznać, że na żadnej nie wyszedł  tak stylowo i z taką klasą jak na powyższej.

 

 

8. Yoann Gourcuff, L'Equipe

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Piłkarz w wersji romantycznej, refleksyjnej, nostalgicznej, co jeszcze bardziej podkreśla stylowa czapeczka. Prawie dałybyśmy się nabrać, gdyby nie pozostała część stroju. Zaraz, jakiego stroju?

 

 

7. Fernando Verdasco, Men's Health

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Gdyby nie ta okładka, w życiu nie przyszłoby nam do głowy co może skrywać się pod koszulką  hiszpańskiego tenisisty.

 

 

6. Kimi Raikkonen, F1 Racing

 

Get Adobe Flash player


Okładki z przesadnym zbliżeniem na twarz to z definicji niezbyt dobry pomysł. No chyba, że ma się takie oczy. Albo dobrego photoshopa.

 

 

5. Michael Phelps i Ryan Lochte, Men's Journal

 

 

Prawdą jest, że mina Michaela wskazuje na to, że z basenu wynurzył się właśnie potwór z Lochness. Z Ryanem nie jest wiele lepiej, ale panowie nadrabiają naturalnością i z pewnością wiodą prym w kategorii okładek nie skażonych photoshopem. Zresztą, dwie pływackie klaty obok siebie do szczęścia wystarczyły by nam zupełnie, nawet jeśli wyposażone byłyby one w głowy wspomnianego potwora z Lochness.

 

4. Artur Boruc, MaleMen

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Artura Boruca na niegrzecznego chłopca nie trzeba było nawet specjalnie stylizować. Ta sesja nie mogła skończyć się inaczej niż sukcesem.

 

3. Cassillas, Nadal  i Gasol, Elle

 

 

Ta okładka jest tak ładna, że zupełnie nie przeszkadza nam siedząca w centrum niewiasta. I czy też zwróciłyście uwagę na zagadkowe spojrzenia jakie rzuca cała czwórka? Takie trochę Mona Lisa Eye. Rewelacja.

 

2. Gregor Schlierenzauer, Sport Magazine

 

 

Get Adobe Flash player


 

 

Zdjęciami z sesji dla tego właśnie magazynu zachwycałyśmy się ostatnio. Gregor wystąpił wtedy również na okładce. I to jak.

 

1. Iker Cassilas, GQ

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Tej okładce zawdzięczamy z kolei to, że zaczęłyśmy patrzeć bardziej przychylnym okiem na brodę hiszpańskiego bramkarza i obfity zarost męski w ogóle. Trochę już nam przechodzi ale zachwyt nad tym zdjęciem pozostał.

 

ruby blue