Wybieramy Mistera Ciach 2009 - odsłona 4. - wieczór talentów!

W dzisiejszym odcinku nasi kandydaci będą udowadniać, że poza piękną powierzchownością posiadają także bogate wnętrze, my zaś będziemy udawać udowadniać, że nie lecimy li tylko na ową powierzchowność.

 

 

 

 

Nasz precedensowy konkurs wzorujemy na najlepszych, światowych wzorach. Zaczerpnijmy zatem ze źródeł - jak podaje wikipedia podczas konkursu talentów kandydatki (u nas: kandydaci) występują na scenie przed jury i publicznością. Najpopularniejszymi talentami są śpiew i taniec, ale kandydatki kandydaci mogą wybierać spośród wielu różnych talentów. Niektóre wybierały żonglerkę, brzuchomówstwo, grę na instrumentach muzycznych, rysunek, a nawet demonstrację ekspresowego pakowania walizki. 

 

Widzicie więc panowie, że dziewczyny z Miss America postawiły Wam poprzeczkę bardzo wysoko. Mamy jednak nadzieję, że podołacie i oczarujecie nas wdziękiem, oryginalnością i skalą Waszych talentów. Gotowi? Zaczynamy. A nie, przepraszamy, jeszcze tradycyjne występy artystyczne - dziś do pokazywania talentów naszych kandydatów zagrzewać będą męscy cheereleaderzy bez koszulek. Tak. Dobrze przeczytałyście. Męscy cheerleaderzy bez koszulek. Takie rzeczy tylko na Ciachach.

 

 

 

 

Dziękujemy panom bardzo, a teraz już przechodzimy do występów naszych kandydatów.


 

 


1. Iker Casillas - śpiew: 

 Get Adobe Flash player


 

 
Ekhmm... Jury jest pod wrażeniem eee... ten tego... no.... pod wrażeniem zaangażowania kandydata i jego ciężkiej pracy i litościwie ocenia występ wokalny na 6 punktów. Brawa dla pana Ikera!!!
 

 
2. Cristiano Ronaldo - taniec Get Adobe Flash player


 

 

Jury jest wdzięczne kandydatowi, iż zrezygnował z pomysłu śpiewania, na rzecz tańca, który wychodzi mu bardzo dobrze. Styl, wdzięk, polot, lekkość ruchów, gracja - jedynym mankamentem jest dosyć niedbała postawa i lekkie garbienie się. Ostateczna ocena - 8 punktów. 

 

3. Zbigniew Bartman - gra w klasy z wieńcem laurowym na głowie:


 

 

Get Adobe Flash player

 

 


Kandydat zdobywa punkty za oryginalność talentu, kooordynację ruchową, udane połączenie wątków mitologicznych z zagadnieniem walki klas i zgrabne nogi. Ocena: 9 punktów. 

 

4. Marcin Gortat - sztuka efektywnej sprzedaży z wykorzystaniem talentów w komunikacji interpersonalnej: 

 Get Adobe Flash player

 

 Po raz kolejny jury jest zaskoczone wszechstronnością kandydatów. Marcin postawił na talent praktyczny i potrzebny we współczesnym świecie - sztukę efektywnej sprzedaży połączoną z umiejętnością negocjacji. Grzeczność, uprzejmość, czarujący uśmiech i podejście do klienta - jury ocenia na 10 punktów. Brawo!!!


 

 


5. Fernando Torres - wędrówki w czasie: 

 Get Adobe Flash player

 

 To niewątpliwie cenna i przydatna umiejętność, świadcząca o zdolności przewidywania i nastawieniu na długi horyzont czasowy. ponadto wyglądanie ładnie na starość też jest docenianym prze jury talentem - 8 punktów! 

 

6. Pep Guardiola - dyrygentura:


 

 
Get Adobe Flash player

 

 


Nasi kandydaci prezentują szerokie spektrum talentów muzycznych, ale sztuka dyrygowania jest precedensem. Co za styl, co za rozmach, co za wizja! W dodatku kandydat nawet się nie spocił, ani nie zepsuł fryzury, cały czas zachowując nienaganną elegancję - okrąglutkie 10 punktów i rzęsiste oklaski! 

 

7. Jenson Button - śpiewanie w kasku: 

 

Get Adobe Flash player

 

 


Ulubieniec niezwykle obiektywnego jury, tym razem dostaje jedynie 6 punktów. Auu... nasze uszy.


 

 


8. Cesc Fabregas - "mental powers", czyli poruszanie przedmiotów siłą woli:


 

 
Get Adobe Flash player 

 

Gdybyśmy nie były szacownym i dustyngowanym jury powiedziałybyśmy "łaaaaaaał" i zrobiły taką minę. Ponieważ jednak jesteśmy dystyngowanym i powściągliwym jury ograniczymy się do chłodnego stwierdzeni: "imponujące, doprawdy. Jak pan to robi panie Fabregas?". 10 punktów.


 

 


9. Jose Mourinho - sztuka motywacji połączona ze śpiewem: 

 Get Adobe Flash player

 

 


W występie pana Mourinho mamy nie tylko śpiew sobie a muzom, ale śpiew potraktowany użytkowo, jako element sztuki motywacji. Sztuki, którą pan Mourinho uprawia niezwykle skutecznie i zręcznie. Popisy oratorskie godne Cycerona, interpretacja znanych przebojów musicalowych mogłaby zawstydzić Susan Boyle - jury jest pod wrażeniem - 10 punktów!!!


 

 


To już wszystko na dzisiaj - występy naszych kandydatów stały tym razem na niezwykle wysokim poziomie, a "dziesiątki" sypały się gęsto. Panowie czują już, że Wielki Finał jest coraz wyżej i dają z siebie wszystko. A jak Wy oceniacie ich popisy? Czyj talent wywarł na Was największe wrażenie?

Który kandydat ma największy talent (bez skojarzeń)?