Najdroższe sportowe obuwie na świecie!

Get Adobe Flash player

 


Toż sobie John Terry sprawił ciżemki...za jedyne 135 tysięcy funtów!!! (prawie 720 tysięcy złotych!!!)

 

 

Najdroższe obuwie świata! Buty Johna Terry'ego pochodzą z meczu Anglia - Białoruś. John Terry kupił sobie buty za 135 tys. funtów. Zostaną one zlicytowane na aukcji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na fundację "Live The Dream". Toż sobie John Terry sprawił ciżemki... za jedyne 135 tysięcy funtów!!! (prawie 720 tysięcy złotych!!!). Zanim jednak na Waszych twarzach na dobre zagości wyraz świętego oburzenia, szybko wyjaśniamy - celem takiej ekstrawagancji nie było zaspokojenie rozhukanych potrzeb szpanowania przez kapitana "The Blues", a wręcz przeciwnie - za stworzeniem owych cudeniek stały szlachetne motywacje. Ta wyjątkowa para oraz dwie podobne (choć o "jedyne" kilka tysięcy funtów) tańsze, należące do Rio Ferdinanda i Wayne'a Rooney'a, a także inne dary angielskich celebrytów zostaną zlicytowane na aukcji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na fundację "Live The Dream", założoną przez Rio. Każdy z nas może wziąć w niej udział - o ile tylko każdy z nas dysponuje zbędnymi setkami tysięcy złotych na zakupy i ma zamiar być tam. Dla zachęty powiemy, ze buty Johna Terry'ego, na przykład, pochodzą z meczu Anglia - Białoruś, rozegranego w październiku tego roku, inkrustowane są 2374 kamieniami szlachetnymi, z czego 84 z nich to diamenty osadzone w białym złocie na koniuszkach korków. Ot, taka błyskotka.

!!!

 

 


Zanim jednak na Waszych twarzach na dobre zagości wyraz świętego oburzenia, szybko wyjaśniamy - celem takiej ekstrawagancji nie było zaspokojenie rozhukanych potrzeb szpanowania przez kapitana ''The Blues'', a wręcz przeciwnie - za stworzeniem owych cudeniek stały szlachetne motywacje. Ta wyjątkowa para oraz dwie podobne (choć o ''jedyne'' kilka tysięcy funtów) tańsze, należące do Rio Ferdinanda i Wayne'a Rooney, a także inne dary angielskich celebrytów zostaną zlicytowane na aukcji, z której cały dochód przeznaczony zostanie na fundację ''Live The Dream'', założoną przez Rio.


 

 Każdy z nas może wziąć w niej udział - o ile tylko każdy z nas dysponuje zbędnymi setkami tysięcy złotych na zakupy i ma zamiar być tam. Dla zachęty powiemy, ze buty Johna Terry'ego, na przykład, pochodzą z meczu Anglia - Białoruś, rozegranego w październiku tego roku, inkrustowane są 2374 kamieniami szlachetnymi, z czego 84 z nich to diamenty osadzone w białym złocie na koniuszkach korków. Ot, taka błyskotka.

 

 

 

 


Dostałyśmy biegunki z wrażenia i chciwości.

 


\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

 

\r\n
\r\n

Toż sobie John Terry sprawił ciżemki...za jedyne 135 tysięcy funtów!!! (prawie 720 tysięcy złotych!!!)

\r\n

 

\r\n

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Najdroższe sportowe obuwie na świecie!","image":[]}