Ciacha i Bruno Banani - wielka rywalizacja trwa!

Get Adobe Flash player

 

 

Wypieki z Bruno rosną w najlepsze, a u nas dziś zamiast słów - kilka wykresów, które powiedzą Wam to i owo o stanie wyścigu, an mecie którego czekają laury w postaci tytułu ''Największego Ciacha''.To oni zdobyli najwięcej głosów w ogóle:

 

 

 

Ci z kolei, jak na razie, przodują w konkurencjach na ''tak'' i ''nie'' (po odjęciu negatywów od pozytywów). Zważcie, że nie ma wśród nich Ronaldo!

  

A  ci to największa liczba głosów pozytywnych bez wzięcia pod uwagę wrogich wpływów:

 


Pamiętajcie - by pomóc swoim ulubieńcom i zaszkodzić zakazanym twarzom, zawsze klikajcie na TAK lub NIE pod zdjecim artykułowym. Tak jak dzisiaj, zupełnie bez powodu, na Marco Borriello akurat.

\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Wypieki z Bruno rosną w najlepsze, a u nas dziś zamiast słów - kilka wykresów, które powiedzą Wam to i owo o stanie wyścigu, an mecie którego czekają laury w postaci tytułu ''Największego Ciacha''.

\r\n


\r\n


","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Ciacha i Bruno Banani - wielka rywalizacja trwa!","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/4/7359/z7359844V.jpg","@type":"ImageObject"}]}