Ciacho Dnia: Carlos Vela

Get Adobe Flash player

 

 

Jedno z cudownych dzieci Arsenalu, piękny niczym senne marzenie o Ameryce Południowej - Carlos Vela.

 

 Nasz dzisiejszy bohater, choć młody, jest już dobrze znany wszystkim kibicom Arsenalu i nie tylko. Pochodzący z Meksyku Vela w barwach Kanonierów występuje już bowiem od ładnych czterech lat i w wieku dwudziestu lat ma już całkiem ugruntowaną pozycję.

 Nam podoba się nie od dziś, ale to dziś wreszcie stawiamy go na bardzo zaszczytnej i tej wyjątkowej w swoim rodzaju pozycji. Szkoda, że pretekstem był kanonierski ''Mecz o nic'', w którym wystąpił siódmy ''garnitur'' londyńczyków, których na co dzień ogląda się raczej nieczęsto.

 


 

Choć młodzież Wengera nie zdobyła wczoraj ani brameczki, a na dodatek przegrała z Olympiakosem, to jedna rzecz nie ulega wątpliwości - miło jest popatrzeć na te ciasteczka.

 
\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Jedno z cudownych dzieci Arsenalu, piękny niczym senne marzenie o Ameryce Południowej - Carlos Vela.

\r\n

 

\r\n

 

\r\n


\r\n


","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Ciacho Dnia: Carlos Vela","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/8/7351/z7351368V.jpg","@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/0/7351/z7351370V.jpg","@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/5/7351/z7351365V.jpg","@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/5603/z5603922V.jpg","@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/5/5572/z5572505V.jpg","@type":"ImageObject"}]}