Andre Agassi dziennikarzem!

Get Adobe Flash player


 

 

Najpierw napisał swoją książkę, teraz chce iść w ślady Ciach Szpakowskiego. Co z tego wyniknie?

 
W takiej roli przyuważono boskiego Andre ''Nosiłem Perukę'' Agassiego w momencie, gdy brał udział w konferencji prasowej. Zauważmy, że dyktafon w dłoni byłego tenisowego mistrza jest aż nadto widoczny!

 

 


 

 

Jeśli to nie Andre, to nie zazdrościmy psychopatycznego fana, który z miłości do idola z lat 80-tych do niego się upodobnił i wsiąkł nawet w środowisko swojego ulubieńca.

 

 
Jeśli to jednak Amerykanin, to gratulujemy determinacji i zapału do pracy. Z pieniędzmi, jakie zarobił w czasie swojej życiowej kariery, mógłby przecież już całe życie prowadzić tryb osiadły na przysłowiowych laurach. A ten realizuje swe marzenia - pisząc. Brawo, Agassi!

 

 (A Del Potro w garniturze wygląda wyśmienicie).

\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

\r\n

 

\r\n
\r\n

 

\r\n

Najpierw napisał swoją książkę, teraz chce iść w ślady Ciach Szpakowskiego. Co z tego wyniknie?

\r\n

 

\r\n


\r\n


\r\n


","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Andre Agassi dziennikarzem!","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/5/7347/z7347115V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}