Sonda: kto wygląda najlepiej z Piłką?

I nie chodzi nam tym razem o 10 prawie nagich facetów, tylko o ciacha jak najbardziej kompletnie ubrane i wyposażone w najbardziej pożądaną piłkarską nagrodę świata. Który z laureatów wygląda z nią najładniej?

 

 

 

Przesłodkie zdjęcia całującego Złotą Piłkę Messiego obudziły nas wspomnienia. Dopiero co oglądałyśmy w podobnej pozie Cristiano, a zaledwie chwilę wcześniej, w swych silnych ramionach trzymał ją rozanielony Kaka. Porównania nasuwają się same. Porównania garniturów, krawatów, muszek, wyrazów twarzy... Kto prezentował się najlepiej? Na to pytanie spróbujemy znaleźć dziś odpowiedź.

 

 Żeby nie zwariować/nie stworzyć najdłuższego artykułu świata/ cofamy się zaledwie o 5 lat - czyli mniej o tyle ile nazwisk laureatów potrafimy wymienić jednym tchem bez drapania się po głowie i charakterystycznego "eee..."


 

 


A więc pytamy Was: który z ostatnich pięciu laureatów wygląda z Piłką najlepiej? UWAGA: nie pytamy o to, który jest najpiękniejszy, ani o to który jest największym ciachem. Nie pytamy też, który z nich najbardziej zasługiwał, a który nie zasługiwał na Złotą Piłkę. Pytamy tylko (i aż) o to, kto najciachowiej się z nią prezentuje.

 

 Zaczynamy od 2004 roku, gdy triumfował Andrij Szewczenko:

 
 Będący u szczytu sławy, złotowłosy Andrij podchodzi do nagrody "z pewną taką nieśmiałością", wyglądając przy tym niezwykle uroczo. Trochę nam brakuje częstszego widoku  uśmiechu Szewy, aczkolwiek fryzura z przedziałkiem na boku i puklami nad czołem a la wczesny Marek Citko niekoniecznie nam się podoba.

 


Get Adobe Flash player


 

 

 

 

W roku 2005 nagrodę otrzymał Ronaldinho. Brazylijczyk był wtedy absolutnym geniuszem futbolu, ale czy był ciachem? W najściślejszym sensie tego słowa może niekoniecznie, aczkolwiek z Piłką i w garniturze prezentował się całkiem nieźle.

  
Get Adobe Flash player


 

 

 

Rok 2006 należał do Włochów, a w szczególności do kapitana Mistrzów Świata - Fabio Cannavaro, który o 49 głosów pokonał innego Włocha - Gianluigiego Buffona.

 

 

 


 
Nie wiemy co ma doskonalszy kształt - Złota Piłka, czy czaszka Fabio. Tak czy inaczej, właśnie znalazłyśmy swojego faworyta, bowiem Canna z Piłką prezentuje się po prostu do - sko - na - le.

 

  

 

 


A jak będziemy duże i bogate to zostaniemy Monicą Belluci. Jest prawie tak samo seksowna jak Fabio.

 

Get Adobe Flash player


 (tak! tak! tak!)


 


Tak jak rok 2006 należał do Włochów, tak 2007 był rokiem Milanu. Pallone d'oro trafiła więc w ręce triumfatora Ligi Mistrzów - Kaki, który pozował z nią między innymi na tle słynnej katedry mediolańskiej...

 
 

 


...tradycyjnie całował ją...

 

 
 

 


... i prezentował nieskazitelny garnitur zębów. Wszystko byłoby cudownie, gdyby nie znowu nie ta fryzura. A Wam się podoba? Bo my przedziałkom na środku mówimy zdecydowane "nie".

 


Get Adobe Flash player 

 
W zeszłym roku, co pamiętamy tak doskonale, jakby stało się przed tygodniem, Piłkę zgarnął Cristiano Ronaldo. Cristiano, który zdaje się być stworzony do występowania na galach, prezentowania lśniących włosów, śnieżnobiałego uzębienia i idealnych łuków brwiowych.

 
 

 


No dobra, nie chcemy być banalne, ale zgodzicie się chyba, że tym razem, to już naprawdę przesadził z żelem, chociaż powaga chwili w pełni go usprawiedliwia. Nasze ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, aczkolwiek - przynajmniej dla nas - Cannavaro pozamiatał i nikt mu nie dorówna.

 

 
 
Get Adobe Flash player


 No i last but not least - Messi, czyli aktualny posiadacz Złotej Piłki. Prezentuje się z nią całkiem nieźle, aczkolwiek w stylu nieco zachowawczym. Nie będziemy się jednak czepiać - Messi nigdy nie był modowym eksperymentatorem, a na gali wyglądał bardzo schludnie, uroczo i słodko. Czyż nie?

 

 

 


 

  

  

 

Get Adobe Flash player


 

 

 


I co? Kto Waszym zdaniem wygrywa Złotopiłkowe starcie? Nieśmiały Szewa, uśmiechnięty Kaka, holywoodzki Cristiano, naturalny Messi, czy może Fabio "Na ten widok robi się nam gorąco" Cannavaro? Bo my wyjątkowo mamy faworyta - dawno nie widziałyśy Fabia tak zniewalającego jak w pamiętnym grudniu 2006 i na ten widok nie tylko łezka kręci się nam w oku, ale także motylki zaczynają się szamotać w naszym żołądku. Podzielacie nasze zdanie?

 

 rybka


Kto wygląda najfajniej w towarzystwie Złotej Piłki?