Z cyklu: Mam Talent - Bastian Schweinsteiger

Get Adobe Flash player

 

 

Nasz Bestia kochana z tylko sobie znanym wdziękiem prezentuje na co ją stać.

 


 


I. Piłka nożna. Konkretniej, strzelanie goli. I to takich goli, że ciachom różowe kapcie z wrażenia spadają. Nie wierzycie? Zapytajcie Portugalczyków, którym ów talent Schweini uprzejmie raczył zaprezentować na Mundialu w 2006 roku. Albo może lepiej nie pytajcie, jeżeli nie chcecie narazić się na złość Crisa i kolegów, wszak wspomnienia o Bastianie są dla nich wyjątkowo bolesne. Nie ma jednak co zbytnio się dziwić, bez dwóch zdań pokazał, na co go stać. A Ciachom naprawdę wtedy z hukiem spadały na ziemię różowe...szczęki


 


II. Zabawa w chowanego. Co prawda, nie lubiłyśmy tej zabawy w dzieciństwie (przez jaskraworóżowe sukienki zawsze byłyśmy odnajdywane jako pierwsze), ale on sprawił, że chyba polubimy ją na nowo. Naprawdę. Spójrzcie tylko jak szybko udaje mu się odkryć kryjówkę ofiary i jak słodko się wtedy uśmiecha. Nie wspomnimy już, że widok Bastiana stojącego przy ścianie, zasłaniającego oczy i liczącego do dziesięciu, należy do najbardziej rozczulających widoków w całym naszym różowym życiu.


 


III. Wypicie na raz 3 (słownie trzech) butelek wody, czy też czegokolwiek innego, co było ich zawartością. Co prawda, nie wiemy, do czego jemu może się ten talent przydać, acz doskonale zdajemy sobie sprawę, jak zbawienny może okazać się dla Ciach. W jakiej sytuacji? Oczywiście, kiedy tylko Schweini wpadnie do naszej redakcji i będziemy potrzebowały szybkiego sposobu na lekkie jego "otumanienie", by następnie uczynić z nim co tylko zapragniemy. Grrr.. 


IV. Udzielanie wywiadów w wołających o pomstę do nieba nakryciach głowy. Bastian to prawdziwy prekursor, niedościgniony mistrz w tej dziedzinie. Gdyby nie on i jego oszałamiające wystąpienia przed kamerą, nawet nie zdawałybyśmy sobie sprawy, że istnieją na tym świecie tak...ekhm....oryginalne i ekstrawaganckie czapki. A tym bardziej nie zdawałybyśmy sobie sprawy, że istnieje ktoś, kto odważy się je założyć i pokazać w nich w krajowej telewizji.


 


V. Tworzenie duetu, który z powodzeniem mógłby konkurować z JT&FL. Dziewczęta, poczekajcie jeszcze kilka lat, a może nawet tylko kilka miesięcy, a przeczytacie na naszych łamach o słynnych BS&LP, czyli pięknym Lukasie i (prawie, że równie pięknej) Bestii. Panowie prawdopodobnie rozstają się tylko wtedy, gdy idą do toalety, choć i to nie jest pewne. Pewne jest za to, że razem tworzą przeprzeprzesłodką parkę, no i w duecie prezentują się jeszcze lepiej, niż w pojedynkę.


 


VI. Pozowanie, bo tradycyjne już najlepszy, najbardziej ciachowy talent, zostawiamy na koniec. Ten jedyny w swoim rodzaju uśmiech ukazywany przy każdorazowym ujęciu albo te buntownicze, słodkie minki. A ryzykowanie życia w iście kaskaderskich wyczynach? Istny majstersztyk.Nie wiemy, czy jesteście tego w pełni świadome, ale właśnie obejrzałyście na własne oczy najprawdopodobniej najlepszą i najbardziej seksowną sesję Bastiana ever.


Marina

\r\n

\r\n
\r\n
\"Get
\r\n
\r\n\r\n

 

\r\n

 

\r\n

Nasz Bestia kochana z tylko sobie znanym wdziękiem prezentuje na co ją stać.

\r\n

 

\r\n


\r\n

 

\r\n


","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Z cyklu: Mam Talent - Bastian Schweinsteiger ","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/7/6522/z6522387V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/9/6322/z6322219V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}