Clarence Seedorf odbił dziewczynę George`owi Clooney!

Czy Elisabetta Canalis dobrze postąpiła, ryzykując względy amerykańskiego gwiazdora dla holenderskiego piłkarza?

 

 

Odbił pannę Clooney'owi! Czy Elisabetta Canalis dobrze zrobiła rzucając aktora dla Clarence'a Seedorfa? Elisabetta Canalis zdradziła Georga Clooney'a z piłkarzem AC Milan Clarence'em Seedorfem?. Paparazzi wyśledzili pokój hotelowy, w którym para spędziła noc Naszym zdaniem - bezsprzecznie. Nie ma dla nas większych bóstw w świecie istot ludzkich, aniżeli sportowcy. A jeśli do tego sportowcy z najlepszych klubów, z dorobkiem wielu sukcesów i z fantastycznym ciałem - to w ogóle nie zastanawiamy się nad niczym. Gusta są jednak różne i różne mogą być opinie na temat zachowania pani Canalis, do niedawna na pewno dziewczyny Georga Clooney'a - teraz być może już jego byłej. Włoskie brukowce donoszą, że Elisabetta i Clarence są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi, że obiad, na którym została przyłapana wyżej wspomniana para był tylko przykrywką do schadzki, która z kolei skończyła się czymś więcej niż tylko grzecznym ''Do widzenia" (paparazzi wyśledzili nawet pokój hotelowy, w którym rzekomo noc spędziła dwójka kochanków). Jaka jest prawda? Znając potęgę prasy, dowiemy się zapewne już wkrótce.

Naszym zdaniem - bezsprzecznie. Nie ma dla nas większych bóstw w świecie istot ludzkich, aniżeli sportowcy. A jeśli do tego sportowcy z najlepszych klubów, z historią olbrzymich sukcesów i z fantastycznym ciałem - to w ogóle nie zastanawiamy się nad niczym.

 

Gusta są jednak różne i różne mogą być opinie na temat zachowania pani Canalis, do niedawna na pewno dziewczyny Clooney'a - teraz być może już jego byłej. Włoskie brukowce donoszą, że Elisabetta i Clarence są czymś więcej niż tylko przyjaciółmi,  że obiad, na którym została przyłapana wyżej wspomniana para był tylko przykrywką do schadzki, która z kolei skończyła się czymś więcej niż tylko grzecznym ''Do widzenia' (paparazzi wyśledzili nawet pokój hotelowy, w którym rzekomo noc spędziła dwójka kochanków).

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

 

Jaka jest prawda - znając potęgę prasy, dowiemy się zapewne już wkrótce, a w oczekiwaniu na jej poznanie (i na moment, kiedy Angelina rzuci Brada dla Ljungberga, a Penelope Cruz - Javiera dla Davida Silvy)  pytanko: kto podoba Wam się bardziej: George ''Pierwszy Zapuściłem Bezsensowny Wąs'' Clooney, czy Clarence Seedorf?

 

Milanistki - łączcie się przeciwko doktorowi Dougowi Rossowi.

 

 

Bardziej podoba mi się...