Czerwone Diabły na gali UNICEFu

Get Adobe Flash player

 

 

Manchester miejscem przyjaznym światu, a najbardziej - przystojniakom w garniturach.

 

 

Man. Utd na gali UNICEF-u Manchester przyjazny światu, a najbardziej - przystojniakom w garniturach W poniedziałek na wielkim obiedzie charytatywnym UNICEF-u piłkarzom Manchesteru United udało się zebrać 100 tysięcy funtów na rzecz potrzebujących dzieci W poniedziałek na wielkim obiedzie charytatywnym piłkarzom Manchesteru United udało się zebrać 100 tysięcy funtów na rzecz potrzebujących dzieci. Na rzecz potrzebujących pięknych widoków Ciach z kolei panowie wystroili się w eleganckie garnitury, a dla zaspokojenia naszej szydzącej natury, przyprowadzili również swoje żony i dziewczyny, którym wiatr wytargał włosy, a chłód wykrzywił usteczka w podkówki (ha-ha-ha). Chociaż tyle sprawiedliwości na tym świecie. Z ciekawostek: Anderson ma bardzo masywne uda (może czas na szersze spodnie, kochany?), Berbatow - intrygujące, obowiązkowo czerwone spinki do mankietów, żona Michaela Owena prześliczne buty, a Coleen Rooney nie mogłaby wyglądać lepiej w roli świeżo upieczonej mamuśki. Wszystkie zdjęcia do obejrzenia na ONTD, a u nas tylko najładniejsza (subiektywnie) para- Nemanja Vidic z małżonka Aną. Śliczna kobieta, śliczna - choć prosta - sukienka, śliczny facet u boku. A Ciacha siedzą i zawijają te sreberka usychają przed kompem... olalla

A ci przystojniacy z kolei - przyjaźni dzieciom. Przedwczoraj na wielkim obiedzie charytatywnym piłkarzom udało się zebrać 100 tysięcy funtów na rzecz potrzebujących dzieci.

 

Na rzecz potrzebujących pięknych widoków Ciach z kolei, panowie wystroili się w eleganckie garnitury, a dla zaspokojenia naszej szydzącej natury, przyprowadzili również swoje żony i dziewczyn, którym wiatr wytargał włosy, a chłód wykrzywił usteczka w podkówki (ha-ha-ha). Chociaż tyle sprawiedliwości na tym świecie.

 

Z ciekawostek: Anderson ma bardzo masywne uda (może czas na szersze spodnie, kochany?), Berbatow - intrygujące, obowiązkowo czerwone spinki do mankietów, żona Michaela Owena prześliczne buty, a Coleen Rooney nie mogłaby wyglądać lepiej w roli świeżo upieczonej mamuśki.

 

Wszystkie zdjęcia do obejrzenia na ONTD, a u nas tylko najładniejsza (subiektywnie) para- Nemanja Vidic z małżonka Aną. Śliczna kobieta, śliczna - choć prosta - sukienka, śliczny facet u boku.

 

A Ciacha siedzą i zawijają te sreberka usychają przed kompem...

 

olalla

\"Get

 

 

Manchester miejscem przyjaznym światu, a najbardziej - przystojniakom w garniturach.

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Czerwone Diabły na gali UNICEFu","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/7319/z7319192V.jpg","@type":"ImageObject"}]}