Na dobry początek dnia: Drogba, Bono i inne chłopaki

Sznurują, by ratować życie - przeciw AIDS. Kolejna szlachetna inicjatywa, okraszona ładnymi buziami i jeszcze ładniejszymi ciałkami (no, może za wyjątkiem Bono).

 

 

Sznurują przeciw AIDS Sznurują, by ratować życie - przeciw AIDS. Kolejna szlachetna inicjatywa. Drogba, Bono i inni chłopcy zebrali przy okazji rozpoczęcia kampanii Nike'a i projektu RED-u, którego celem jest sprzedaż sznurówek na walkę z AIDS w Afryce. Sznurują, by ratować życie - przeciw AIDS. Kolejna szlachetna inicjatywa, okraszona ładnymi buziami i jeszcze ładniejszymi ciałkami (no, może za wyjątkiem Bono). Panowie zebrali się, by zrobić sobie wspólne zdjęcia i powiązać sobie nawzajem buciki przy okazji rozpoczęcia kampanii zainicjowanej przez Nike i projekt RED. Celem akcji jest sprzedaż jak największej liczby sznurówek, z której ''znaczna część dochodu'' zostanie przeznaczona na walkę z AIDS w Afryce. Może więc warto raz rozsądnie zainwestować w parę firmowych sznurówek W tych czerwonych ozdobach najsłynniejsi piłkarze prezentowali się znakomicie.

Panowie zebrali się, by zrobić sobie wspólne zdjęcia i powiązać sobie nawzajem buciki przy okazji rozpoczęcia kampanii zainicjowanej przez Nike i projekt RED. Celem akcji jest sprzedaż jak największej liczby sznurówek, z której ''znaczna część dochodu'' zostanie przeznaczona na walkę z AIDS w Afryce.

 

Może więc warto raz rozsądnie zainwestować w parę firmowych sznurówek, a tymczasem popatrzmy, jak w tych czerwonych ozdobach prezentują się najślynniejsi piłkarze. O, na przykład Didier:

 

Get Adobe Flash player