ZŁOTA PIŁKA TRAFIA DO LEO MESSIEGO!!!

Na bardzo wczesny, bardzo dobry i bardzo złoty początek dnia. Czyż to nie było oczywiste?

 

 

Złota Piłka dla Messiego Na bardzo dobry i bardzo złoty dzień! W końcu... wszystko stało się jasne!!! Laureatem Złotej Piłki jest Leo Messi!!! Leo wyprzedził o 240 punktów następnego w zestawieniu Cristiano Ronaldo. Z zapartym tchem, zapałkami w oczach i małym słoiczkiem kawy czekały redaktorki najszybszego Kobiecego Serwisu w Polsce na ogłoszenie werdyktu w sprawie najbardziej prestiżowej nagrody roku. W końcu... wszystko stało się jasne!!! Laureatem Złotej Piłki jest Leo Messi!!! Niby wszystkie się tego spodziewałyśmy, ale i tak strasznie cieszymy się z sukcesu - jakże zasłużonego - cudownego dziecka Argentyny i Katalonii. Brawo Leo. Gratulacje!!! Zwłaszcza, że nigdy wcześniej w historii całego plebiscytu zwycięzca nie miał takiej przewagi nad resztą stawki. Leo wyprzedził o 240 punktów następnego w zestawieniu Cristiano Ronaldo. Messi jest też pierwszym Argentyńczykiem, który wpisze swoje nazwisko do annałów Złotej Piłki.

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Z zapartym tchem, zapałkami w oczach i małym słoiczkiem kawy czekały redaktorki najszybszego Kobiecego Serwisu w Polsce na ogłoszenie werdyktu w sprawie najbardziej prestiżowej nagrody roku.

 

 

 

Czasami wyglądałyśmy tak...

 

 

 

 

Ale tylko czasami. Czas biegł...

 

 

 

... a Wielka Chwila była coraz bliżej. I w końcu....

 

 

 

 

 

 

...wszystko stało się jasne!!! Laureatem Złotej Piłki jest Leo Messi!!! Niby wszystkie się tego spodziewałyśmy, ale i tak strasznie cieszymy się z sukcesu - jakże zasłużonego - cudownego dziecka Argentyny i Katalonii. Brawo Leo. Chcesz coś powiedzieć?

 

 

 

 

 

 

Bo my też chcemy coś powiedzieć:

 

 

GRATULACJE!!!

 

Zwłaszcza, że NIGDY WCZEŚNIEJ W HISTORII CAŁEGO PLEBISCYTU zwycięzca nie miał takiej przewagi nad resztą stawki. Leo wyprzedził o 240 punktów następnego w zestawieniu Cristiano Ronaldo.  Messi jest też pierwszym Argentyńczykiem, który wpisze swoje nazwisko do annałów Złotej Piłki. 

 

 

A Wy? Jesteście zadowolone?