Czy jest Ciachem? - zabawa Ciach i Bruno Bananiego trwa w najlepsze

 

Get Adobe Flash player

 

Kolejny tydzień najdłuższych i przez swą długość najbardziej spektakularnych na świecie ( a na pewno na Ciachach) wyborów największego przystojniaka, Pana Idealnego - niczym takiego, jakiego możecie sobie upiec z Bruno Banani.

 

 

Sytuacja wygląda naprawdę bardzo nietypowo, a przecież nie ma nic, co kochamy bardziej niż pełną napięcia rywalizację i grad niespodzianek - może oprócz spowitą różową mgiełką (najlepiej perfum od Bruno B.) nagich przystojniaków z kwiatami w zębach, workami pełnymi prezentów pod pachą i kieliszkiem szampana dla nas w rękach.

 

Ale wracając do naszego wielkiego, różowo-fioletowego plebiscytu, to sytuacja nadal przedstawia się całkiem sensacyjnie. Cristiano Ronaldo jest...na minusie, z ponad setką ''NIE'' niż ''TAK'' więcej. Ale nie tylko on - do minusowiczów zaliczamy także Gutiego, Ballacka, Freddiego Ljungberga (argh!), Piotra Gacka (ludzka niewdzięczność nie zna granic), Thierry'ego ''Wielkiego Ręcznego Minusa'' Henry'ego i, ku naszemu największemu rozczarowaniu, Amauriego (drugi od końca po Henrym).

 

No i wreszcie kwestia liderów - na pierwsze miejsce wysunął się zdecydowanie Fernando Torres (2268 głosów na tak), tuż przed Cescem Fabregasem i Davidem Villą. Hiszpanie rządzą nie tylko w futbolu, czego domyślałyśmy się już resztą od dawna, ale teraz mamy to na piśmie i w tabelkach. Wielką piątkę najciachowszych dopełniają David Beckham oraz najlepsze z krajowych ciasteczek - Zbysio Bartman.

 

Co najzabawniejsze, najlepszy stosunek głosów pozytywnych do negatywów (a co za tym idzie, najmniejsza liczbę głosów na nie) ma trójka Polaków, Michał Winiarski, Bogdan Wenta i Maciej Rybus. Polska więc najlepsza, wprawdzie nie w tych najchlubniejszych statystykach, ale nie mniej prestiżowych.

 

Kolejny tydzień przed nami, pamiętajcie, że jeszcze możecie odmienić losy swoich ulubieńców! Zaopatrzcie się w myszki w rączki i zapasy cierpliwości, a moc niech będzie z Wami (i z Bruno Bananim). Alleluja!

 

olalla

 

A zdjęcie Marata nam wybaczcie. Nie będzie chyba już nigdy (chlip..) żadnej (chlip..) okazji (chlip..), żeby ten najseksowniejszy tenisista w historii zdobył Wasze serca i kliknięcia. Maratofanki, jednoczmy się więc i głosować, głosować!

 

\"Get

 

Kolejny tydzień najdłuższych i przez swą długość najbardziej spektakularnych na świecie ( a na pewno na Ciachach) wyborów największego przystojniaka, Pana Idealnego - niczym takiego, jakiego możecie sobie upiec z Bruno Banani.

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Czy jest Ciachem? - zabawa Ciach i Bruno Bananiego trwa w najlepsze","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/7/6196/z6196127V.jpg","@type":"ImageObject"}]}