Sport.pl

Najnowsze doniesienia z (przed)pola walki: Zlatan od początku, Ronaldo i Messi po przerwie

Tak przynajmniej donoszą hiszpańskie media, my zaś od rana usiłujemy rozrysować najlepsze schematy taktyczne, ale niezmiennie wychodzi nam coś takiego.

 

 

 

Sprawa ma się zatem przedstawiać tak, że w wyjściowym składzie zobaczymy Zlatana - robię różnicę - Ibrahimovicia, ale na rozstrzygnięcie dylematu o wyższości świąt Wielkiej Nocy (Cristiano Ronaldo) nad Świętami Bożego Narodzenia (Leo Messi) będziemy musiały prawdopodobnie poczekać do przerwy.

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

 

No chyba, że to kolejna zasłona dymna trenerów i nagle okaże się, że na przeciwko siebie staną Johan Cruyff i Zinedine Zidane, albo Alien i Predator. Jeżeli bredzimy od rzeczy - wybaczcie, to ze zdenerwowania. Dla fanek Realu mamy jeszcze jedną smutną wiadomość - na ławce zacznie też Raul. No chyba, że to kolejna zasłona dymna.

 

 

Tak czy inaczej nie możemy się doczekać wieczora i obiecujemy Wam najświeższe doniesienia i klaty tak szybko jak tylko się da. O ile wcześniej nie wywrócimy do góry nogami naszej Różowej Redakcji szalejąc w paroksyzmach rozpaczy lub ekstazy.

 

 

 

Więcej o: