Na dobry początek dnia: Fernando Torres ze złotym butem

Get Adobe Flash player

 

 

Jako pierwszy w Premier League przekroczył magiczną barierę dziesięciu zdobytych bramek w tym sezonie.

 

 

Liverpool być może generalnie nie radzi sobie najlepiej, a sam Nando leczy obecnie kontuzję, to  jednak nie przeszkadza mu to w odbieraniu kolejnych (nieco zaległych zresztą) nagród. Oprócz jakże wymyślnej statuetki Torres otrzymał także 10 tysięcy funtów, które przeznaczyć ma na cele charytatywne.

 

W chwili obecnej Torresik jest na drugim miejscu na liście strzelców Premiership (za Jermainem Defoe, który w meczu z Wigan zeszłego weekendu zdobył aż pięć bramek i rzutem na taśmę wylądował na czele składu najbardziej bramkostrzelnych piłkarzy z Wysp), ale jesteśmy przekonane, że jak tylko wróci, od razu wróci na pozycję lidera.

 

Czego my mu z całego serca życzymy.

 

olalla

\"Get

 

 

Jako pierwszy w Premier League przekroczył magiczną barierę dziesięciu zdobytych bramek w tym sezonie.

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":"www.sport.pl","@type":"Organization"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Na dobry początek dnia: Fernando Torres ze złotym butem","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/4/7302/z7302724V.jpg","@type":"ImageObject"}]}