Z cyklu: Mam Talent - Michael Ballack

Get Adobe Flash player

 

 

Bo mimo że nadal uważamy go za aktorskie drewno, to zarazem jesteśmy pewne, że jednak do czegoś (a nawet do kilku czegosiów) talent ma. A tak w ogóle to strasznie lubimy podziwiać tego pana w każdym wydaniu.

 

 

I. Bieg z wymachiwaniem rękoma. Chyba nie musimy dodawać, jakiej to wymaga kondycji, synchronizacji ruchów oraz, na co szczególnie warto zwrócić uwagę, wyszukanej mimiki. Próbkę jego umiejętności miałyście okazję podziwiać podczas półfinału Champions League, choć my i tak jesteśmy pewne, że to nie wszystko, na co stać w tym zakresie Ballacka.  

 

 

II. Udawanie śpiącej osoby. On.Jest.W.Tym.Geniuszem. Tylko spójrzcie ! Czyż jego mina nie mówi "śnię właśnie o randce z Ciachami" ? Ha, możecie się śmiać, ale same pewnie nie wytrzymałybyście tyle czasu bez najmniejszego ruchu czy drgnięcia powieką. Do tego potrzebny jest talent, którego tutaj Michealowi z pewnością nie brakuje!  

 

Choć oczywiście nasza ocena może być mocno zaburzona przez nieustającą chęć wskoczenia do tegoż łóżka i położenia się kolo Miśka. I na pewno nie zgadza się z nią co najmniej połowa Różowej Redakcji.

 

III. Strzał. Opanowany wręcz do perfekcji, wykonywany z dokładnością co do milimetra, nie wspominając już o towarzyszącej temu gracji i precyzji godnej samej primabaleriny. Bramkarze świata strzeżcie się Micheala Ballacka!  

 

 

Mamy nadzieję, że koledze w dresie nic się nie stało, aczkolwiek nie od dziś wiadomo, że prawdziwa sztuka wymaga poświęceń.  

 

IV. Czytanie w kobiecych myślach. Umiejętność jakże cenna, jakże szlachetna i zdecydowanie pożądana przez nas u mężczyzn, którą Misiek, jak pokazuje poniższy krótki materiał filmowy, opanował do perfekcji.  

 

 

Najprawdopodobniej ma jednak znaczne problemy z wniknięciem  w umysły Ciach, wszak gdyby tak nie było, już leżałby w stroju Adama na na różowej kanapie w naszej redakcji.   

 

V. Język angielski. Słyszałyście już może kiedyś, jak ślicznie wypowiada się w tym języku? Doszedł Waszych uszu jego przeuroczy "niemgielski" akcent? Widziałyście, jakie słodkie minki robi, kiedy wysila wszystkie komórki, by swe myśli odpowiednio ubrać w słowa? Po prostu cud, miód i orzeszki. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć, co Ciacha oczywiście wspaniałomyślnie Wam, drogie Czytelniczki, umożliwiają:

 

 

W zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wydać z siebie pełne zachwytu "ach".

 

VI.  A na koniec najprawdziwsza perełka: talent, którego nawet nie jesteśmy w stanie nazwać. Zresztą to nawet nie jest jeden pojedynczy talent, lecz mnóstwo talentów, których nie sposób zaklasyfikować do jakiejkolwiek kategorii, no chyba, że do maksymalnej ciachowatości.

 

 

Nie musimy chyba mówić, że dałybyśmy się zabić, żeby być na miejscu tego masującego pana.

 

Marina

\"Get

 

 

Bo mimo że nadal uważamy go za aktorskie drewno, to zarazem jesteśmy pewne, że jednak do czegoś (a nawet do kilku czegosiów) talent ma. A tak w ogóle to strasznie lubimy podziwiać tego pana w każdym wydaniu.

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Z cyklu: Mam Talent - Michael Ballack","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/0/7034/z7034360V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/7145/z7145302V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/7034/z7034362V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/1/6921/z6921911V,Michael-Ballack.jpg","name":"Michael Ballack","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"},{"url":"https://bi.im-g.pl/im/1/6580/z6580091V,Zawodnik-Chelsea-Michael-Ballack-krzyczy-wsciekle-.jpg","name":"Zawodnik Chelsea Michael Ballack krzyczy wściekle na arbitra Toma Henniga Ovrebo","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}