Sport.pl

Na dobry początek dnia: Bayern Monachium jeszcze w Lidze Mistrzów

Get Adobe Flash player

 

 

A z nim i w nim - klata Mario Gomeza, filigranowe ciałko Phillipa Lahma i Louis ''Rihanna'' van Gaal.

 

 

Holenderski trener wprawdzie pięknej buzi piosenkarki z Barbadosu nie posiada, za to wydaje się, że oboje czeszą się u tego samego fryzjera (choć koloryzacji włosów poddają się chyba już gdzie indziej).

 


 

Get Adobe Flash player

 

 

Tak czy inaczej, nas rozpiera radość, że chłopcy z Bawarii przedłużyli szansę na awans do dalszej fazy rozgrywek Champions League. Zdecydowanie najatrakcyjniejsza ekipa Bundesligi zasługuje na to - o ile nie grą, to natężeniem testosteronu, męskiego piękna i ogólnej charyzmy.

 

A więcej o potyczkach w Lidze przeczytacie troszkę później - ale oczywiście, że u nas, oczywiście, że dziś.

 

olalla

 

\"Get

 

 

A z nim i w nim - klata Mario Gomeza, filigranowe ciałko Phillipa Lahma i Louis ''Rihanna'' van Gaal.

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Na dobry początek dnia: Bayern Monachium jeszcze w Lidze Mistrzów","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/1/7297/z7297191V,Philipp-Lahm.jpg","name":"Philipp Lahm","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}
Więcej o: