Wybieramy Mistera Ciach 2009! Odsłona 1. - stroje wieczorowe

No chyba nie myślałyście, że tak od razu przejdziemy do wieczorowych?

 

 

 

Ladies and... Ladies! Witamy Was niezwykle serdecznie w kolejnej odsłonie naszych wyborów jedynego, niepowtarzalnego, najciachowszego z ciachowych.... Mistera Ciach 2009!!!

 

 

Dziś nasi kandydaci otrzymają pierwsze punkty - od nas i od Was. Zanim jednak zaprezentują się Wam w strojach wieczorowych, zapraszamy na krótki pokaz artystyczny przygotowany przez jednego z naszych dobrych znajomych:

 

  

 

 

Brawo, brawo, dziękujemy Andriej, dziękujemy bardzo! A teraz, pora wreszcie rozpocząć show!!!

 

 

A więc... stroje wieczorowe! Nic tak nie dodaje mężczyźnie wdzięku, uroku, elegancji, czaru i słodyczy, jak dobrze skrojony garnitur. Jak powinien wyglądać elegancki mężczyzna? Właśnie tak:

 

 

 

 

 

 

Ewentualnie tak:
 
 
 

 

Jak zaś w strojach wieczorowych prezentować się będą nasi kandydaci? Zaczynamy:

 

1. Cristiano Ronaldo

 

 

W garniturze czuje się jak ryba w wodzie, a prezentuje niczym rasowy, przedwojenny, holywoodzki amant.

 

 

 

 


Get Adobe Flash player


 

2. Cesc Fabregas

 

 

Cesc na co dzień preferuje raczej luźny, sportowy styl i trudno namówić go na założenie czegoś bardziej formalnego. Kiedy jednak komuś się to uda - będzie to już ubiór naprawdę wyjątkowy, Cesc bowiem uwielbia błyszczeć w każdym wydaniu:

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

3. Jenson Button

 

 

Angielski szyk, klasa i elegancja. Gentleman w każdym calu. Idealnie wygląda w klasycznie skrojonym, ciemnym garniturze z uwodzicielskim błyskiem w oku.

 

 

 
 

 

 

Get Adobe Flash player

 

Och, panie Button, ale ostrzegamy, że za spoufalanie się z członkami jury grozi dyskwalifikacja.

 

 

4. Iker Casillas

 

 

Iker uwodzi jury nonszalancją, niebanalnością, dojrzałością i trzydniowym zarostem i bezpretensjonalnym luzem, połączonym z bezkompromisowym spojrzeniem...

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

5. Marcin Gortat

 

 

Marcin jest człowiekiem ze wszech miar niebanalnym i wcisnąć go w klasyczny uniform jest rzeczą niezwykle trudną. Ze względu na regulamin naszego konkursu musiał jednak przyodziać się w koszulę i z tej okazji postanowił zapakować coś do kosza.

 

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

6. Jose Mourinho

 

 

Uważa, że garnitur nie ma racji bytu, jeżeli nie jest przyozdobiony fantazyjnym szalikiem. Poza tym, musi być uszyty z najszlachetniejszych materiałów i pochodzić od najlepszych projektantów.

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

7. Zbigniew Bartman

 

 

Zbigniew zawsze musi zrobić coś inaczej niż wszyscy - na przykład założyć krawat na t-shirt i w dodatku puścić korupcyjnie oczko do członkiń jury. Oj panie Bartman, prosimy się nie spoufalać.

 

 

 www.zbigniewbartman.cba.pl

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

8. Fernando Torres

 

 

Fernando to dusza towarzystwa, a kiedy zakłada garnitur od razu budzą się w nim instynkty konferansjera. Nando, jeszcze nie, pytania i odpowiedzi będą dopiero za tydzień, a Ty, jako uczestnik konkursu nie możesz być jednocześnie prowadzącym...

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

9. Pep Guardiola

 

 

Jeszcze przed rozpoczęciem konkursu Pep postawił nam jeden warunek: wystąpi w garniturze, pod warunkiem, że będzie mógł pod niego założyć swój ulubiony - szczęśliwy jak powiada - sweter. W drodze wyjątku jury postanowiło spełnić jego prośbę:

 

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Dziękujemy bardzo naszym kandydatom, i przystępujemy do oceniania i głosowania. Jury  przyznaje kandydatom punkty o 1 do 10. Następnie Szanowne Czytelniczki, głosując w sondzie również przyznają punkty. Każde 10 głosów oddane na kandydata to 1 punkt. Na końcu zsumujemy Wasze głosy i nasze punkty i ustalimy klasyfikację generalną. 

 

 

Oto oceny jury:

 

 

Cristiano Ronaldo - 10 pkt, Cesc Fabregas - 9 pkt, Jenson Button - 10 pkt (minus 2, za kobietę u boku, czyli 8 pkt), Iker Casillas - 7 pkt, Marcin Gortat - 6 pkt, Jose Mourinho - 9 pkt, Zbigniew Bartman - 7 pkt, Fernando Torres - 8 pkt, Pep Guardiola - 9 pkt.

 

Dziękujemy i zapraszamy Was do głosowania i oceniania!

 

 

P.S. Za zdjęcie Zbyszka Bartmana dziękujemy stronie www.zbigniewbartman.cba.pl

Który z panów najlepiej prezentuje się w wersji wieczorowej?