Sport.pl

Cheryl Cole pobiła Victorię Beckham!

Spokojnie, jedynie na liście najbogatszych WAGs. Choć to na pewno też musiało zaboleć.

 

 

Cheryl pobiła Victorię Cheryl Cole pobiła Victorię Beckham! Cheryl Cole pobiła Victorię Beckham! Spokojnie, jedynie na liście najbogatszych WAG's. Choć to na pewno też musiało zaboleć. Czyżby koniec ery cyborga? Spokojnie, jedynie na liście najbogatszych WAG's. Choć to na pewno też musiało zaboleć. Do nie dawna nie było żon, dziewczyn, narzeczonych i kochanek mocnych na Victorię Beckham. Uberkrólowa wszystkich WAG's rządziła niepodzielnie na szczytach zestawień najbogatszych i najpopularniejszych. Skończyły się jednak piękne czasy dla Vicky! Choć jej kolekcja mody z obecnego sezonu doniosła duży sukces (niejedna gwiazda zapragnęła pokazać się w kreacji projektu byłej Posh Spice), to jednak nie wystarczyło to, by utrzymać się na dotychczasowej pozycji...Miejsce Victorii zajęła Cheryl Cole, która w tym roku zarobiła najwięcej. Czyżby koniec ery cyborga? Nie do końca, bo pani Beckham nadal rozporządza największym ze wszystkich WAG's majątkiem - 45 mln funtów. Cheryl na razie jest druga, ale mocno depcze Vicky po piętach, produkując solowe albumy i gwiazdorząc w brytyjskim ''Mam Talent''. Ale jej chyba naprawdę należy się takie uznanie, szczególnie po wielu wcześniejszych upokorzeniach ze strony męża. Swoją drogą, dlaczego taka ładna, zaradna dziewczyna wpadła w sidła takiego padalca?

Do nie dawna nie było żon, dziewczyn, narzeczonych i kochanek mocnych na Victorię Beckham. Uberkrólowa wszystkich WAgs rządziła niepodzielnie na szczytach zestawień najbogatszych i najpopularniejszych. Skończyły się jednak piękne czasy dla Vicky!

 

Choć jej kolekcja mody z obecnego sezonu doniosła duży sukces (niejedna gwiazda zapragnęła pokazać się w kreacji projektu byłej Posh Spice), to jednak nie wystarczyło to, by utrzymać się na dotychczasowej pozycji...Miejsce Victorii zajęła Cheryl Cole, która w tym roku zarobiła najwięcej. Czyżby koniec ery cyborga?

 

Nie do końca, bo pani Beckham nadal rozporządza największym ze wszystkich WAGs majątkiem  - 45 mln funtów. Cheryl na razie jest druga, ale mocno depcze Vicky po piętach, produkując solowe albumy i gwiazdorząc w brytyjskim ''Mam Talent''. Ale jej chyba naprawdę należy się takie uznanie, szczególnie po wielu wcześniejszych upokorzeniach ze strony męża..

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

Swoją drogą, dlaczego taka ładna, zaradna dziewczyna wpadła w sidła takiego padalca?