Zdjęcie dnia: Thierry Henry gra ręką

Get Adobe Flash player

 

 

Internet żywiołowo reaguje na brzydkie zachowanie Henryego - i raczej zasłużenie.

Choć z naszej wczorajszej sondy wynika, że nieszczególnie potępiacie francuskiego piłkarza za wstrętne oszustwo - bo tak to trzeba nazwać, po imieniu - to my dalekie jesteśmy od wybaczenia. Takie zachowania w futbolu należy boleśnie piętnować, bez taryfy ulgowej nawet dla takich (eks) słodziaków, jak Thierry.

 

Nie przekreślamy jego dorobku, doceniamy talent i osiągnięcia, ale straciłyśmy szacunek za bezczelność i ohydę wykonania. 

 

Jak już pewnie wiecie, mecz powtórzony nie zostanie, nie dziwimy się zresztą, bo prawdopodobnie doprowadziłoby to do chaosu. Niemniej jednak, znamy przecież winnego; winnego, który chwycił po środki z najniższej półki, który od tyłu na palcach zakradł się do ofiary, by podstępnie wbić jej sztylet w plecy.

 

Na szczęście, on z tym pręgierzem będzie musiał żyć. Nie martwiłybyśmy się jednak o jego samopoczucie - spójrzcie na Maradonę.

 

A na The Spoiler inne wariacje na temat  piłki ''ręcznej''.

 

olalla

\"Get

 

 

Internet żywiołowo reaguje na brzydkie zachowanie Henryego - i raczej zasłużenie.

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Zdjęcie dnia: Thierry Henry gra ręką","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/2/7275/z7275012V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}