Niklas Bendtner też ma dziewczynę!

Nie tylko Franio Lampard wbija nam dziś nasączony żrącą substancją sztylet prosto w serce.

 

Get Adobe Flash player

 

Dziewczyna Bendtnera Niklas Bendtner spotyka się z Caroline Fleming Niklas Bendtner, słodki blond Duńczyk grający w Arsenalu, zaczął regularnie spotykać się z niejaką Caroline Fleming, arystokratką ze swojego rodzinnego kraju. Nie tylko Franio Lampard wbija nam dziś nasączony żrącą substancją sztylet prosto w serce. Okazuje się bowiem, że jeden z nielicznych kawalerów w futbolowym gronie, słodki blond Duńczyk Niklas Bendtner, zaczął regularnie spotykać się z niejaką Caroline Fleming, arystokratką ze swojego rodzinnego kraju. Choć żadne z nich jeszcze nic oficjalnie nie potwierdziło, to wygląda to bardzo poważnie, szczególnie ze względu na to, że Caroline jest w poważnym wieku (13 lat starsza od gwiazdy Arsenalu!), z poważnego rodu i poważnie już chyba podchodzi do życia (ma dwóch synów). Co więcej, domniemana para otwarcie flirtowała ze sobą na oczach kamer podczas jednego z programów duńskiej telewizji. Aż iskry leciały w powietrzu. Bogowie popychający ciacha w ramiona pożądliwych redaktorek internetowych nie są nam łaskawi.

Okazuje się bowiem, że do niedawna jeden z nielicznych kawalerów w futbolowym gronie, słodki blond Duńczyk, zaczął regularnie spotykać się z niejaką Caroline Fleming, arystokratkę z rodzinnego kraju Nicklasa.

 

Choć żadne z nich jeszcze nic oficjalnie nie potwierdziło, to wygląda to bardzo poważnie, szczególnie ze względu na to, że Caroline jest w poważnym wieku (13 lat starsza od gwiazdy Arsenalu!), z poważnego rodu i poważnie już chyba podchodzi do życia (ma dwóch synów). Co więcej, domniemana para otwarcie flirtowała ze sobą na oczach kamer podczas jednego z programów duńskiej telewizji.

 

 

Aż iskry lecą w powietrzu. 

 

Bogowie popychający ciacha w ramiona pożądliwych redaktorek internetowych nie są nam łaskawi.

 

  olalla

 

\"Get

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Niklas Bendtner też ma dziewczynę!","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/0/7266/z7266690V.jpg","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}