Sport.pl

Cristiano Ronaldo: chcę wrócić na mecz z Barceloną

My też chcemy - bo będzie ciekawiej. Chcą fanki Realu - bo C-Ron robi różnicę. Chce Florentino Perez - bo nie po to wydawał tyle pieniędzy, żeby teraz miały chorą kostkę. Pewnie nie chcą Messi, Xavi, Zlatan i spółka, oraz kibice Barcelony. A Wy? Chcecie?

 

Get Adobe Flash player

 

 

Ronaldo chce wrócić ...na mecz z Barceloną Cristiano Ronaldo chce wrócić do gry na mecz z Barceloną. My też chcemy - bo będzie ciekawiej. Chcą fanki Realu - bo C-Ron robi różnicę. Cristiano Ronaldo chce wrócić do gry na mecz z Barceloną. My też chcemy - bo będzie ciekawiej. Chcą fanki Realu - bo C-Ron robi różnicę. Chce Florentino Perez - bo nie po to wydawał tyle pieniędzy, żeby teraz miały chorą kostkę. Pewnie nie chcą Messi, Xavi, Zlatan i spółka, oraz kibice Barcelony. A Wy? Na razie wszystko wskazuje na to, że klątwa była albo kompletną ściemą, albo nieudolną fuszerą, albo Paris się zlitowała, w każdym razie - tfu, tfu, odpukać w niemalowane - Cris czuje się lepiej z każdym dniem. - Nie jestem lekarzem, ale mogę powiedzieć, że mój stan cały czas się poprawia - mówi Pan Błyszczący. - Zacząłem już biegać i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dołączę do drużyny, ale musimy poczekać, żeby zobaczyć co się stanie. Jestem niespokojny, ponieważ nie mogę grać, a to jest to, co lubię najbardziej. My też lubimy, jak Cris gra, gdyż niezależnie od naszych klubowych preferencji, podziwianie go w akcji jest przyjemnością estetyczną, która ustępuje tylko podziwianiu go bez koszulki. Dlatego trzymamy kciuki za jego wyzdrowienie do czasu Wielkich Derbów, które odbędą się już 29 listopada. Zarówno probarcelońska, jak i promadrycka część redakcji zgadza się co do tego, że bez CR9 emocje nie będą takie same. Tymczasem C-Ron stracił już 9 meczów z Królewskimi i barażowe spotkanie reprezentacyjne przeciwko Bośni i Hercegowinie. Przyznajemy, że już się nam trochę nudzi bez jego wspaniałych podań, nieziemskich dryblingów, atomowych strzałów, teatralnych gestów, rozkładania rąk, aktorskich grymasów godnych Oscara i pomeczowego obnażania się, wartego wszystkich trofeów świata. Na razie wszystko wskazuje na to, że klątwa była albo kompletną ściemą, albo nieudolną fuszerą, albo Paris się zlitowała, w każdym razie - tfu, tfu, odpukać w niemalowane - Cris czuje się lepiej z każdym dniem.

 

 

- Nie jestem lekarzem, ale mogę powiedzieć, że mój stan cały czas się poprawia - mówi Pan Błyszczący - zacząłem już biegać i mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu dołączę do drużyny, ale musimy poczekać, żeby zobaczyć co się stanie. Jestem niespokojny, ponieważ nie mogę grać, a to jest to, co lubię najbardziej.

 

 

My też lubimy, jak Cris gra, gdyż niezależnie od naszych klubowych preferencji, podziwianie go w akcji jest przyjemnością estetyczną, która ustępuje tylko podziwianiu go bez koszulki. Dlatego trzymamy kciuki za jego wyzdrowienie do czasu Wielkich Derbów, które odbędą się już 29 listopada. Zarówno probarcelońska, jak i promadrycka część redakcji zgadza się co do tego, że bez CR9 emocje nie będą takie same.

 

 

Tymczasem C-Ron stracił już 9 meczów z Królewskimi i barażowe spotkanie reprezentacyjne przeciwko Bośni i Hercegowinie. Przyznajemy, że już się nam trochę nudzi bez jego wspaniałych podań, nieziemskich dryblingów, atomowych strzałów, teatralnych gestów, rozkładania rąk, aktorskich grymasów godnych Oscara i pomeczowego obnażania się, wartego wszystkich trofeów świata.

 

  rybka

 

 

\"Get

 

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Cristiano Ronaldo: chcę wrócić na mecz z Barceloną","image":[]}