Sport.pl

Tenisiści, pływacy, gimanstycy - kto ma najpiękniejsze ramiona?

Poprosiłybyśmy Was o racjonalną odpowiedź, ale staną przed Wami takie widoki, jak ten oto, wobec których trudno zachować jakąkolwiek racjonalność.

 

 

W ramionach sportu Tenisiści, pływacy, a może gimanstycy? Zastanawiamy się, która grupa sportowców ma najpiękniejsze ramiona: tenisiści, pływacy, czy gimanstycy? Poprosiłybyśmy Was o racjonalną odpowiedź, ale staną przed Wami takie widoki, jak ten oto, wobec których trudno zachować jakąkolwiek racjonalność. Postanowiłyśmy zadać kłam twierdzeniu, jakoby nasz serwis miał żywić się wyłącznie klatami. Co za potwarz! Równym uwielbieniem darzymy wszystkie części męskiego ciała, a nic tak nie sprawia, że czujemy się bezbronnymi (jasneee...) kruchymi, różowymi kobietkami, jak silne, umięśnione męskie ramiona. A ponieważ piłkarski weekend w wykonaniu naszej reprezentacji jak zwykle przysporzył nam rozczarowań, postanowiłyśmy zwrócić nasze piękne oczy ku innym sportom. A trochę się działo. Na przykład: pływacki Puchar Świata w Berlinie, na którym padło 16 rekordów świata, i którego nie wygrał Michael Phelps. Ale w naszej dzisiejszej sondzie "nazwiska nie grają", grają natomiast - pierwszoplanową rolę - ramiona, reprezentatywne dla całej dyscypliny sportu. Także w Niemczech, w Stuttgarcie odbyły się zawody gimnastyczne. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na gimnastyków, ale tym razem, wobec prezentowanych przez nich atutów nie mogłyśmy przejść obojętnie. Ciała greckich bogów i jeszcze ta wrażliwa, artystyczna dusza... hmm, jest to niewątpliwie wizja ciacha, która nam bardzo odpowiada. Trzecią grupą posiadaczy wspaniałych bicepsów, tricepsów i tyranozaurów są rzecz jasna tenisiści. W ten weekend ukazywali nam swoje wdzięki podczas turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu, na którym triumfował Novak Djoković. W finale zmierzył się z Gaelem Monfilsem i to od rzeźbionych kończyn Francuza nie mogłyśmy oderwać wzroku. Dla nas kwestia wyższości pływaków nad tenisistami i na odwrót oraz ich podległości gimnastykom, bądź vice versa jest absolutnie nierozstrzygalna. Postanowiłyśmy zadać kłam twierdzeniu, jakoby nasz serwis miał żywić się wyłącznie klatami. Co za potwarz! Równym uwielbieniem darzymy wszystkie części męskiego ciała, a nic tak nie sprawia, że czujemy się bezbronnymi (jasneee...) kruchymi, różowymi kobietkami, jak silne, umięśnione męskie ramiona.

 

 

A ponieważ piłkarski weekend w wykonaniu naszej reprezentacji jak zwykle przysporzył nam rozczarowań, postanowiłyśmy zwrócić nasze piękne oczy ku innym sportom. A trochę się działo.

 

 

Na przykład: pływacki Puchar Świata w Berlinie, na którym padło 16 rekordów świata, i którego nie wygrał Michael Phelps. Ale w naszej dzisiejszej sondzie "nazwiska nie grają", grają natomiast - pierwszoplanową rolę - ramiona, reprezentatywne dla całej dyscypliny sportu. Oto przypadkowe ramię z berlińskiego turnieju:

 

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Także w Niemczech, w Stuttgarcie odbyły się zawody gimnastyczne. Zazwyczaj nie zwracamy uwagi na gimnastyków, ale tym razem, wobec prezentowanych przez nich atutów nie mogłyśmy przejść obojętnie. Ciała greckich bogów i jeszcze ta wrażliwa, artystyczna dusza... hmm, jest to niewątpliwie wizja ciacha, która nam bardzo odpowiada.

 

 

 

 

Trzecią grupą posiadaczy wspaniałych bicepsów, tricepsów i tyranozaurów są rzecz jasna tenisiści. W ten weekend ukazywali nam swoje wdzięki podczas turnieju ATP Masters 1000 w Paryżu, na którym triumfował Novak Djoković. W finale zmierzył się z Gaelem Monfilsem i to od rzeźbionych kończyn Francuza nie mogłyśmy oderwać wzroku.

 

 

 

Get Adobe Flash player

 

 

Dla nas kwestia wyższości pływaków nad tenisistami i na odwrót oraz ich podległości gimnastykom, bądź vice versa jest absolutnie nierozstrzygalna, mimo że od wczorajszego wieczora nie myślimy o niczym innym. Jak zwykle jednak w trudnych chwilach zwracamy się o pomoc i poradę do Was. Niech sprawę rozstrzygnie demokratyczny głos estetyczny! Kto ma najpiękniejsze ramiona?

 

 

 

Przedstawiciele której dyscypliny mają najładniejsze ramiona?