Sport.pl

Iker Casillas w wersji retro

Gorący jak zwykle, w dodatku jubileuszowy.

 

 

Get Adobe Flash player

 

Wczoraj Hiszpania grała z Argentyną i był to okrągły, setny mecz Ikera w La Roja. Z tej okazji Iker puścił tylko jednego gola (ale któż by sprostał karnemu od samego Messiego), ale ciekawsze z naszego punktu widzenia jest, to, że dla uczczenia owego jubileuszu portal As.com zrobił Ikerowi kilka, gorących zdjęć.

 

 

Pomimo, iż jest on na nich ubrany od stóp do głów, to jego zdjęcie z piłką powinno jak najszybciej trafić do naszego rankingu. Strój Casillasa ma upamiętniać Ricardo Zamorę - najlepszego golkipera w historii hiszpańskiej piłki. Nagroda imienia Zamory przyznawana jest corocznie bramkarzom, którzy wpuścili najmniej bramek w stosunku do liczby rozegranych meczów. Ike dostał taką nagrodę za sezon 2007/08.

 

 

My zaś stwierdzamy oficjalnie: Iker jest najseksowniejszym facetem, jaki kiedykolwiek nosił rajstopy.

 

 

 

A wracając jeszcze do jubileuszu, Iker został zmieniony w samej końcówce, żeby móc posłuchać rzęsistych braw na jego cześć. Tak to wyglądało:

 

 

 

 

 

 

\"Get

 

","publisher":{"@type":"Organization","name":"www.sport.pl","logo":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","name":null,"width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}},"author":{"url":"https://www.sport.pl/logos/25.png","email":null,"name":"www.sport.pl","@type":"Organization"},"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Iker Casillas w wersji retro","image":[{"url":"https://bi.im-g.pl/im/4/7254/z7254684V.jpg","name":"","width":null,"height":null,"datePublished":null,"@type":"ImageObject"}]}