Jonas Brothers na Santiago Bernabeu!

Tylko ich tam jeszcze brakowało.

 

 

Czego to w ostatnich czasach nie widział wspaniały stadion w Madrycie! Do stolicy Hiszpanii prezesowi Realu udało się ściągnąć Cristiano Ronaldo, Kakę, Karima Benzemę i wiele innych gwiazd. Do kategorii ''Wiele innych'' od wczoraj możemy zaliczyć także słynnych braci z zespołu Jonas Brothers, którzy również postanowili nawiedzić tę świątynię futbolu.

 

Braciszkowie spotkali się na Santiago B z Emilio Butragueno, dyrektorem ds. PR madryckiego klubu. Ponieważ są gwiazdami wielkiego formatu, zostali od razu obdarowani oryginalnymi, spersonalizowanymi koszulkami ''Królewskich'', pozwolono im także wejść na (niemal już święt) murawę stadionu, po której stąpają na co dzień bogowie piłki - o ile nie są akurat kontuzjowani.

 

Kevin i Joseph mieli także okazję oddać parę strzałów na bramkę, w której stanął Nick - niestety, żadne z uderzeń nie okazało się celne i to mimo zapewnień ze strony chłopców, że grali w piłkę, kiedy byli mali. ''Uwielbiamy Real Madryt, ale nie mamy czasu oglądać ich meczów'' - zapewniali młodzi muzycy. Dowiedli jednak, że w temacie orientują się, wiedzą, kogo się lubić powinno - obowiązkowo cyknęli sobie okolicznościową fotkę przy szafce C-Rona, którego ''uwielbiają''.

 

Cała wizyta miała miejsce z okazji mającego dobyć się później koncertu ''Jonasów'' w Madrycie, ale szczerą sympatię do ''Galacticos'' czuć tutaj wyraźnie.  A co Wy na to? Czy teraz lubcie tych chłopców jeszcze bardziej lub może nieco mniej? Czy Wy w ogóle ich lubicie?

 

  olalla
 
[źródło: oficjalna strona Realu Madryt]