Modowe hity i kity - odcinek pierwszy

Witamy w nowej, cotygodniowej rubryce, w której Ciacha będą się pastwić nad ubraniowymi potworkami i chwalić to, co pochwały godne. Zaczynajmy.

 

 

HITY:

 

1. Coleen Rooney z domu Mc Loughlin kilka dni po porodzie

 

Świeżo upieczona mama udowadnia, że etykietkę ''WAG'' może nosić dumnie. Niecały tydzień od przełomowego w jej życiu momentu i tylko troszkę więcej od chwili, gdy wyglądała tak, Coleen wychodzi na miasto w zupełnie odświeżonym i o połowę mniejszym. Buciki Louboutin i zwiewna sukieneczka, sprytnie zakrywająca liczne jeszcze zapewne fałdki na poddawanym już teraz intensywnemu treningowi fitness ciele pani mamy Rooney. Plus.

 


 

2.  Cheryl Cole w futrzanej kamizelce

 

Każde dziecko wie, że taki owłosiony kubraczek to hit ostatnich dni. Nie każdy jest jednak świadom, że  Cheryl prezentuje się świetnie i w ultraseksownych kreacjach, i w wersji nieoficjalnej. Brawo za połączenie (sztucznego, mamy nadzieję) lisa z koszulą w kratę a la Villa.

 

 

3. Iker Casillas i nieśmiertelny imaż ''na pilota''

 

Łatwe, naturalne, wieczne, eleganckie. Delikatna stójka i niezbyt rzucające się w oczy nadruki na koszulkach to u Ike'a nowość.

 

 

4. Nowa fryzura Victorii Beckham

 

Po przedłużanych włosach, blond włosach i ściąganych w ciasny kucyk włosach nadeszła era łagodnych fal.  Szczególnie, gdy weźmie się pod uwagę ostre rysy Vicky - bardzo korzystna zmiana.

 


 

KITY:

 

1. Roman Pawliuczenko i nadmiar szachownicy

 

Klasycznego wzoru Louis Vuittona nigdy, ale to przenigdy nie łączymy z drobną kratką. Tego się ze sobą nie je, to się gryzie. Do tego jasny, wyraźny szew na obcisłej bluzeczce i futrzany kołnierz pikowanej, ortalionowej kurteczki i jest bardzo źle. A wydawałoby się, że jak wszystko w odcieniach szarości...(i brązu;). Minus.

 

 

2.  Wzorzysty Pep Guardiola

 

Trener Barcelony na pewno nie jest bezbarwną osobowością, ale tym razem przesadził w drugą stronę. Może się podobać w cyrku, nam - nie.

 

 

3. Ronaldo i buty klauna

 

Taka sama puenta, jak powyżej -  za długi szalik i kremowy golfik dopełniają czary goryczy. Ale może tego pana po prostu z zasady (mówiącej: żel jest w złym guście, brylanty w uszach też)  powinnyśmy oszczędzić.

 

 

NIEPEWNY CIACHOWY LOS

 

1. Rene Adler jako biurowy urzędnik

 

W trzeciej kategorii, której bohaterów pozostawiamy Waszej ocenie, niemiecki bramkarz w oprawkach, których nie powstydziłaby się Doda i w stylizacji,  jakiej nie powstydziliby się nasi ojcowie. Jak Wy to oceniacie?

 

 

2. Alex Gerrard i ćwiekami nabijane Emu/UGGs

 

Z jednej strony  - do reszty stroju dopasowane idealnie, z drugiej - dla nas za ciężkie, za toporne, a fakt, iż z owczej (!) skóry zrobione tylko wzmacnia efekt.  Ale może takie ''odbieracze subtelności'' to właśnie to, co Wy same widziałybyście najchętniej na swoich głęboko ukrytych stópkach?

 

 

Czekamy na komentarze.