Ciacho dnia: Nico Hulkenberg, czyli świeża krew w Formule

Zaczęło się - formułowa lawina transferowa ruszyła na dobre. Przyjrzyjmy się pierwszym przebiśniegom.

 

 

Nico, czyli świeża krew Formułowa lawina transferowa ruszyła na dobre F1: Transfery ruszyły na dobre. Karty odkrył Williams, który ujawnił, że kierowcami teamu będą Barichello i dotychczasowy tester 22-letni Nico Hulkenberg Koniec ścigania nie oznacza wcale końca emocji. Dopiero teraz na dobre rozegra się równie ciekawy i interesujący wyścig o nieobsadzone jeszcze miejsca w bolidach i sercach Ciach na przyszły sezon. Karty odkrył już Williams, który ujawnił, że nowymi kierowcami teamu będą Rubens Barichello i dotychczasowy tester zespołu Nico Hulkenberg. O ile Brazylijczyka, którego w Formule oglądamy już jakieś 273632 sezonów, przedstawiać nikomu nie trzeba, to 22-letni Nico stanowić może małą nowinkę z potencjałem na przyszłą gwiazdeczkę na Ciachach. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu kolejnemu blondynowi z Niemiec o słodkiej buźce (nie mylić z Nickiem Heidfeldem) w formułowej stawce. Kariera Nico, jak każdego szanującego się formułowca, rozpoczynała się w kartingu. Jak każdego obiecującego kierowcę z Niemiec, porównuje się go do Michaela Schumachera. Późniejsze lata to starty w seriach Formuła 3, A1 Grand Prix i ostatnio GP2. We wszystkich wymienionych zdobył, a jakże tytuł mistrzowski, o byle kim wszak byśmy nie pisały. W ubiegłym roku trafił do Formuły 1, gdzie zajął stanowisko kierowcy testowego teamu Williams, a od roku przyszłego, będzie jeździł w podstawowym składzie. O życiu prywatnym Nico wiadomo (jeszcze) niewiele. Oficjalna strona Williamsa twierdzi, że jest singlem, ale zupełnie nie wiemy, jak często i przez kogo ta rubryka jest aktualizowana. W wolnym czasie lubi pograć w tenisa lub powspinać się po skałach. Wietrzycie ciacho?

Koniec ścigania nie oznacza wcale końca emocji. Dopiero teraz na dobre rozegra się równie ciekawy i interesujący wyścig o nieobsadzone jeszcze miejsca w bolidach i sercach Ciach na przyszły sezon. Wczoraj karty odkrył Williams, który ujawnił, że nowymi kierowcami teamu będą Rubens Barichello i dotychczasowy tester zespołu, Nico Hulkenberg. O ile Brazylijczyka, którego w Formule oglądamy już jakieś 273632 sezonów, przedstawiać nikomu nie trzeba, to 22-letni Nico stanowić może małą nowinkę z potencjałem na przyszłą gwiazdeczkę na Ciachach.  Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu kolejnemu blondynowi z Niemiec o słodkiej buźce (nie mylić z Nickiem Heidfeldem) w formułowej stawce.

 

Kariera Nico, jak każdego szanującego się formułowca, rozpoczynała się w kartingu. Jak każdego szanującego się kierowcę z Niemiec, porównuje się go i wróży sukcesy Michaela Schumachera. Wy porównać możecie poniżej:

 

 

Późniejsze lata to starty w seriach Formuła 3, A1 Grand Prix i ostatnio GP2. We wszystkich wymienionych zdobył, a jakże tytuł mistrzowski, o byle kim wszak byśmy nie pisały. W ubiegłym roku trafił do Formuły 1, gdzie zajął stanowisko kierowcy testowego teamu Williams, a od roku przyszłego, będzie jeździł w podstawowym składzie.

 

O życiu prywatnym Nico wiadomo (jeszcze) niewiele. Oficjalna strona Willimsa twierdzi, że jest singlem, ale zupełnie nie wiemy, jak często i przez kogo ta rubryka jest aktualizowana. W wolnym czasie lubi pograć w tenisa lub powspinać się  po skałach.

 

Na koniec proponujemy obejrzenie Nico w ruchomym obrazku:

 

 

 

Wietrzycie ciacho?

 

Nico Hulkenberg - ciacho czy nieciacho?