Szczypiorniści grają w Bydgoszczy

I wygrywają! A wszystko to w ramach Turnieju Reprezentacji Narodowych, w którym biorą udział drużyny Czech, Słowacji, Rosji i polski właśnie.

 

 

Nasi brązowi medaliści świata jak do tej pory zmierzyli się z Czechami i Słowakami - i obydwa starcia wygrali, choć z Czechami nie było łatwo: zadecydowała tylko jedna bramka. Już dziś chłopcy-wentylowcy wystąpią natomiast w meczu przeciwko Rosjanom, a my jesteśmy ufne, że i w tym wypadku wyjdą z pojedynku z tarczą.

 

I można by tylko się cieszyć, gdyby nie fakt, że sami bohaterowie naszych marzeń i fantazji szczypiorniaka nie są w najlepszych nastrojach. Właśnie do mediów trafił otwarty list , jaki piłkarze wystosowali z powodu fatalnego, jak uważają, podejścia członków Polskiego Związku Piłki Ręcznej do promowania dyscypliny w kraju.

 

Nie da się ukryć, że jest kiepsko i Ciacha mogą to potwierdzić jak naskwapliwiej. To właśnie przez niedostateczną promocję sportu, w którym mamy przecież rewelacyjnych, dumę i chlubę przynoszących reprezentantów i niemałe sukcesy, do mediów, a przez to i do Was trafia tak mało materiałów, zdjęć i informacji odnośnie tego, co u ręcznych się dzieje. Wierzcie, że gdyby tylko była taka możliwość i odpowiedni bank zasobów o seksownych szczypiornistach bez cienia wyrzutów sumienia mogłybyśmy pisać codziennie.

 

Ech, te związki w Polsce...Gorsze niż ten Nereidy z Cristiano.

 

olalla