Na dobry początek dnia: Iker i Cris w programie radiowym

Jesteśmy przekonane, że nic nie budzi lepiej niż ciepły głos piłkarzy z głośnika. W ciachowych warunkach budzi jednak jeden rzut oka na seksowne ciasteczka przed mikrofonami. A zatem - dzień dobry!

 

 

Iker i Cris w radiu Piłkarze do piłki! Iker Casillas i Cristiano Ronaldo wystąpili w radiu i trochę pośpiewali. Lepiej jednak grają, niż śpiewają... Jesteśmy przekonane, że nic nie budzi lepiej niż ciepły głos piłkarzy z głośnika. W ciachowych warunkach budzi jednak jeden rzut oka na seksowne ciasteczka przed mikrofonami. A zatem - dzień dobry! Swoją drogą, ciekawe, czy Cris zdecydował się na wykonanie jakiegoś solowego kawałka. Wprawdzie po wysłuchaniu próbek jego możliwości zrobiło nam się słabo, ale, jak to w nowoczesnym świecie techniki bywa, naprawić można wszystko. Okazuje się, że po stosownych zabiegach jego wokal może brzmieć pięknie niczym u samego Julio Iglesiasa. A czy swoim śpiewem mógł zachwycić bramkarz Realu? Bo my tu teraz śmiejemy się z Żelika, a nieco mniej kontrowersyjny Casillas również głosem raczej przestrasza niż czaruje. W związku z tym zgłaszamy postulat: piłkarze do piłki, śpiewacy do śpiewu, a ciacha dla Ciach! Byłby to jak najbardziej właściwy porządek rzeczy. Zdjęcia pochodzą ze strony rozgłośni El Larguero, a dotarły do nas za pośrednictwem ONTD.

Swoją drogą, ciekawe, czy Cris zdecydował się na wykonanie jakiegoś solowego kawałka.Wprawdzie po wysłuchaniu próbek jego możliwości zrobiło nam się słabo, ale, jak to w nowoczesnym świecie techniki bywa, naprawić można wszystko. Oto i ostateczna wersja ''Amor mio'' w wykonaniu tenora Ronaldo. Okazuje się, że po stosownych zabiegach jego wokal może brzmieć pięknie niczym u samego Julio Iglesiasa.

 

 

A czy swoim śpiewem mógł zachwycić bramkarz Realu? Bo my tu teraz śmiejemy się z Żelika, a nieco mniej kontrowersyjny Casillas również głosem raczej przestrasza niż czaruje.

 

 

 

 

W związku z tym zgłaszamy postulat: piłkarze do piłki, śpiewacy do śpiew, a ciacha dla Ciach! Byłby to jak najbardziej właściwy porządek rzeczy.

 

 

Zdjęcia pochodzą ze strony rozgłośni El Larguero, a dotarły do nas za pośrednictwem ONTD .