18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

10 najlepszych zdjęć ciach z piłką

Tak, o TAKIE (nie takie, jak powyżej) zdjęcia z piłką  z chodzi. Zapomnijcie o damie z łasiczką, dziewczynie z perłą a nawet o chłopcu z gęsią. Skręcie kaloryfery i otwórzcie okna. Będzie gorąco.

 

 

10. Amerykańscy piłkarze wodni

 Na początek nieco retro - drużyna narodowa USA z 1996 roku. Już wtedy znano alternatywne a jakże słuszne zastosowanie piłki w sporcie.

 

9. Maxime Médard

 

 

Nie od dziś wiadomo, że szczególnie skłonni do ubierania się jedynie w piłkę są rugbyści. We Francji co śmielsi przedstawiciele tej dyscypliny co roku pozują  półnago, a najśmielsi zupełnie nago do kalendarza Dieux Du Stade.  Z całego szwadronu rozebranych francuskich rugbystów wybrałyśmy Maxima, bo mimo że cały prawie nagusieńki, wciąż skupia największą uwagę na zmrużonym oczku.

 

8. Nick Youngquest

 


Do piłki rozbierają się  jednak bynajmniej nie tylko rugbiści francuscy. Swój kalendarz mają  również ich australijscy koledzy po fachu. Nicka pamiętać  możecie zresztą jako nasze niegdysiejsze ciacho dnia.

 

7. Piłkarze ręczni Wisły Płock

 

 

 

Dwudziestu dwóch panów i tylez samo piłek? Brzmi jak plan.
 

 

6. James Haskell

 

Pogubiłyśmy się już trochę  w tych kalendarzach, więc nie powiemy Wam z jakiego jest James. Ale tak, jest rugbystą, tym razem - brytyjskim.

 

5. Juan Martin Berberian

 

 

Kolejna, jakże (od)ważna odsłona najnowszej edycji kalendarza Dieux Du Stade, o którym już wspominałyśmy. Robi się coraz bardziej międzynarodowo, bowiem Juan pochodzi z Argentyny. I nigdy nie zgadniecie, jaką dyscyplinę sportu uprawia.

 

4. Sergio Parisse

 

 

Zaczęło się już robić  trochę monotonnie i nudno, stąd postanowiłyśmy Wam zaserwować nieco inną, z lekka żabią perspektywę.

 

3. Luka i Nikola Karabatic

 

 

Żeby nie było, że gardzimy ujęciami powyżej pasa, bo nie gardzimy. Dodamy tylko, że Nikola ma na swoim koncie gościnny występ we wspomnianym rozbieranym kalendarzu francuskich rugbistów. ''Niestety'', zupełnie bez piłki. Powiedzmy, że się nie kwalifikuje.

 

2. Mirco Bergamasco

 

 

Listę rugbystów zamyka blondynek z Włoch. Uff.

 

1. Michał Bąkiewicz

 

 

I mimo, że w dość jaskrawy sposób uwydatnia się różnica postur: rugbystycznej i siatkarskiej, innego miejsca pierwszego nie będzie, innego miejsca pierwszego nie będzie.

 

  ruby blue