Ronny, nie daruję ci tej nocy!

Czyli zleceniodawczyni klątwy stulecia ujawnia swoje oblicze.

 

 

I, niestety, nie jest to oblicze, które Ciacha chciałyby oglądać. Kiedykolwiek. Nie tylko dlatego, że należy do osoby, która ze sportem nie ma nic wspólnego (no, może poza spędzeniem nocy z Cristiano), ale przede wszystkim dlatego, że nasyła na Ronaldo typów spod ciemnej gwiazdy i czarnej magii - czyli hiszpańskich szamanów - którzy, wbijając szpilki w kukiełki o boskim kształcie Crisa, ściągają na jego głowę atramentowej barwy chmury. I choć, po słowach szamana, opisującego swoja zleceniodawczynię jako osobę bardzo znaną, bogatą oraz nie mówiącą po hiszpańsku, domyślałyśmy się, o kogo może chodzić, to sama zainteresowana nie pozostawiła nam żadnych wątpliwości. Paris Hilton (bo o niej oczywiście mowa) w ostatnim wywiadzie dla Life & Style przyznała, że to ona dała szamanowi zlecenie na  Portugalczyka. - Nie mogłam znieść jego podłości. Ja szukałam prawdziwego mężczyzny, a nie kogoś kto biega wokół jak mała dziewczynka - powiedziała dziennikarzom.

 

Cokolwiek by jednak nie mówić o motywach, jak dotychczas klątwa wydaje się zdumiewająco skuteczna - wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, kontuzja C-Rona okazała się bowiem poważniejsza, niż wskazywałyby pierwsze badania i Portugalczyk nie będzie mógł wziąć udziału w kolejnych spotkaniach - ani z Getafe CF, ani z Milanem.

 

Mamy oczywiście nadzieję, że będą to ostatnie mecze rozgrywane pod nieobecność Ronaldo, niemniej na miejscu Paris nie przyznawałybyśmy się  do udziału w zamachu na Cristiano. Kto bowiem mieczem wojuje...ten może liczyć na wzajemność ronaldowych fanów. Jak zatem myślicie, na kogo w następnej kolejności otrzyma zlecenie hiszpański szaman?

 

bint