Wtorkowe pyszności: Diego Forlan na okładce magazynu

Czyżby ktoś tutaj chciał nam zdetronizować Casillasa?

 

 

Diego Forlan na okładce Czyżby ktoś chciał zdetronizować Casillasa? Wiedząc, że bardziej od ciacha w garniturze zawrócić nam w głowie może tylko ciacho bez niczego, w Diego Forlan wystąpił na okładce magazynu Men's Health Tak, właśnie o taki zamiar podejrzewamy przystojnego Urugwajczyka. Wiedząc dobrze, że bardziej od ciacha w garniturze zawrócić nam w głowie może tylko ciacho bez niczego, w takiej właśnie wersji saute wystąpił na okładce magazynu dla - o dziwo! - panów czyli Men's Health. Ponieważ magazyn jest, z tego co się orientujemy, o mięśniach, tudzież o sposobach ich pozyskiwania, ani trochę nie dziwimy się, że właśnie idealna muskulatura Diego, oraz jego cudownie wyeksponowane kości biodrowe posłużyły za widzialne exemplum ideału męskiego piękna. Chyba pierwszy i ostatni raz w życiu kupimy naszym chłopakom tę gazetę. A raczej: kupiłybyśmy, gdyby tylko była dostępna w Polsce. Tymczasem pozostaje nam patrzeć, wzdychać.

Tak, właśnie o taki zamiar podejrzewamy przystojnego Urugwajczyka. Wiedząc dobrze, że bardziej od ciacha w garniturze zawrócić nam w głowie może tylko ciacho bez niczego, w takiej właśnie wersji saute wystąpił na okładce magazynu dla - o dziwo! - panów.


Ponieważ magazyn jest, z tego co się orientujemy, o mięśniach, tudzież o sposobach ich pozyskiwania, ani trochę nie dziwimy się, że właśnie idealna muskulatura Diego, oraz jego cudownie wyeksponowane kości biodrowe posłużyły za widzialne exemplum ideału męskiego piękna. Chyba pierwszy i ostatni raz w życiu kupimy naszym chłopakom tę gazetę. A raczej: kupiłybyśmy, gdyby tylko była dostępna w Polsce.

 

 

Tymczasem pozostaje nam patrzeć, wzdychać i wrzucić Wam jeszcze kilka gorących fotek Forlana:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwielbiamy facetów, którzy mają problemy z zakładaniem odzienia: