Na dobry początek dnia: słowa są tu zbędne...

Język kołowacieje, palce sztywnieją, a rozum ludzki staje się bezradny jak dziecko we mgle, wobec porażającej bezpośredniości, prostoty i emanacji tego piękna...

 

 

Amauri zna się na rzeczy Strzelił jedyną bramkę dla Juventusu w meczu ze Sieną Amauri zna się na rzeczy. Strzelił jedyną bramkę dla Juventusu w meczu ze Sieną. Po meczu Amauri zdjął koszulkę i pokazał wszystkim swój bajeczny tors Język kołowacieje, palce sztywnieją, a rozum ludzki staje się bezradny jak dziecko we mgle wobec porażającej bezpośredniości, prostoty i emanacji tego piękna. A po pozbieraniu szczęk z podłogi możemy dodać: oto Amauri, strzelec jedynej bramki dla Juventusu w meczu ze Sieną. To tyle suchych faktów. Niewątpliwie ciekawiej było jednak po meczu, kiedy Amauri zdjął koszulkę i pokazał wszystkim swój bajeczny tors. Chciałyśmy z tego miejsca podziękować wszystkim fotoreporterom sportowym za ich czujne oko oraz trudną, znojną, pełną poświęceń pracę... Zaraz, nie chcecie się zamienić?

A po pozbieraniu szczęk z podłogi możemy dodać: oto Amauri, strzelec jedynej bramki dla Juventusu w meczu ze Sieną. To tyle suchych faktów, całe zdarzenie wyglądało tak:

 

 

 

 

 

 

Niewątpliwie ciekawej było jednak po meczu. Chciałyśmy z tego miejsca podziękowac wszystkim fotoreporterom sportowym za ich trudną, znojną, pełną poświęceń pracę... Zaraz, nie chcecie się zamienić?