Rafael Nadal z kolejnym wyróżnieniem

I inne najświeższe wieści z tenisowego świata.

 

 

Wyróżnienie dla Rafy I inne najświeższe wieści z tenisowego świata Rafael Nadal otrzymał specjalny puchar barcelońskiego turnieju Open Sabadell Atlantico, podarowany mu z racji wygranej w tych zawodach po raz piąty z rzędu. Kremlin Cup trwa w najlepsze. Co było do przewidzenia, szybko odpadła z turnieju Agnieszka Radwańska, dziś tez z rodzimymi kortami pożegnał się nasz faworyt-wkrótce-emeryt, Marat Safin. Choć w pierwszej rundzie dzielnie pokonał swojego rodaka, znacznie wyżej notowanego Nikołaja Dawidienkę, to już w drugiej nie skończyło się to wszystko tak wesoło. Marat uległ innemu Rosjaninowi, Jewgienijowi Koroliewowi i tym samym na dobre pożegnał się z moskiewskimi kibicami. Wszak (nie)szczęśliwe życie sportowca po zakończeniu kariery już za chwilę się rozpocznie... A skąd w tym wszystkim Rafa, który w Moskwie nie pojawił się nawet w charakterze turysty na Placu Czerwonym? Oto ten sympatyczny Hiszpan otrzymał właśnie specjalny puchar barcelońskiego turnieju Open Sabadell Atlantico, podarowany mu z racji wygranej w tych zawodach po raz piąty z rzędu. Nadal zachował przy tym tradycyjnie wysoki poziom słodyczy, a uśmiech nie schodził mu z przemiłej buźki ani na chwilę. Niech nas dunder świśnie jeśli to nie on właśnie wzbudza powszechnie najcieplejsze uczucia.

Kremlin Cup trwa w najlepsze. Co było do przewidzenia, szybko odpadła z turnieju Agnieszka Radwańska, dziś tez z rodzimymi kortami pożegnał się nasz faworyt-wkrótce-emeryt, Marat Safin. Choć w pierwszej rundzie dzielnie pokonał swojego rodaka, znacznie wyżej notowanego Nikołaja Dawidienkę, to już w drugiej nie skończyło się to wszystko tak wesoło. Marat uległ innemu Rosjaninowi, Jewgienijowi Koroliewowi i tym samym na dobre pożegnał się z moskiewskimi kibicami. Wszak (nie)szczęśliwe życie sportowca po zakończeniu kariery już za chwilę się rozpocznie...

 

 

A skąd w tym wszystkim Rafa, który w Moskwie nie pojawił się nawet w charakterze turysty na Placu Czerwonym? Oto ten sympatyczny Hiszpan otrzymał właśnie specjalny puchar barcelońskiego turnieju Open Sabadell Atlantico, podarowany mu z racji wygranej w tych zawodach po raz piąty z rzędu.Nadal zachował przy tym tradycyjnie wysoki poziom słodyczy, a uśmiech nie schodził mu z przemiłej buźki ani na chwilę.

 

 

Niech nas dunder świśnie jeśli to nie on właśnie wzbudza powszechnie najcieplejsze uczucia.