Arsene Wenger skończył 60 lat

I co z tego, powiecie. Sprawdźcie poniżej, odpowiemy.

 

 

Urodziny Arsene Wengera Skończył 60 lat. I co z tego, powiecie. Sprawdźcie poniżej Meksykańską falą postanowiła uczcić urodziny swojego opiekuna młodzież z Arsenalu. Trener Arsene Wagner skończył 60 lat. Meksykańską falą postanowiła uczcić urodziny swojego opiekuna młodzież z Arsenalu. Chłopcy machali rękami najlepiej, jak umieli, prezentując jednocześnie uśmiechy z arsenału tych najszerszych na świecie. Jak miło przy okazji ujrzeć Łukasza Fabiańskiego - Bambi zdecydowanie za długo jak na nasz gust znajduje się już na liście kontuzjowanych. Polak doskonale wpisuje się przecież w ciachowo-młodzieżowo-modową konwencję Kanonierów. Wierzymy, że bramkarz znad Wisły świetnie zgrywa się z resztą zespołu również na boisku. A skoro już w tytule wykorzystałyśmy nazwisko trenera-jubilata - sto lat, Arsene! Kolejnej sześćdziesiątki w zdrowiu, zasobności i na Emirates Stadium! Wielu sukcesów i jeszcze więcej miłych podopiecznych!
 
 
Taką oto bowiem meksykańską fala postanowiła uczcić urodziny swojego opiekuna młodzież z Arsenalu. Chłopcy machali rękami najlepiej, jak umieli, prezentując jednocześnie uśmiechy  z arsenału tych najszerszych na świecie.
 
 
Jak miło przy okazji ujrzeć Łukasza Fabiańskiego - Bambi zdecydowanie za długo jak na nasz gust znajduje się już na liście kontuzjowanych. A przecież choćby na powyższej animacji można bezbłędnie poznać, że Polak doskonale wpisuje się w ciachowo-młodzieżowo-modową konwencję Kanonierów. Wierzymy, że bramkarz znad Wisły świetnie zgrywa się z resztą zespołu również na boisku.
 
A skoro już w tytule wykorzystałyśmy nazwisko sędziwego trenera - sto lat, Arsene! Kolejnej sześćdziesiątki w zdrowiu, zasobności i na Emirates Stadium! Wielu sukcesów i jeszcze więcej miłych podopiecznych! Obyś dalej miał słabość do młodych chłopców! (pamiętajcie: jest to jedyna okoliczność, kiedy z ciachowych ust może paść właśnie takie zdanie). Z ciachowymi pozdrowieniami.
 
olalla
 
 
P.S. Meksykańską falę natomiast zafundowało nam ONTD.