10 najprzystojniejszych ciach żużlowych

Owszem, żużel należy do dyscyplin omijanych przez nas łukiem raczej z gatunku tych szerszych. Być  może jest to błąd, bo nie dość że Polacy odnoszą w tej dyscyplinie sukcesy, to jeszcze nasza liga jest bardzo mocna, przez co wszystkie liczące i szanujące się ciacha zagraniczne jeżdżą nam regularnie pod nosem. Przyjrzyjmy się im zatem i zrekompensujmy choć  trochę odświętność żużlu na Ciachach.

 

 

10 żużlowych ciach Kto ładniejszy? Nicki Pedersen czy Emil Sajfutdinow? Zdecydujcie same Żużel omijamy łukiem, i to szerokim. Nie należy jednak lekceważyć tej dyscypliny ze względu na ciacha, szczególnie te ze Szwecji, które jeżdżą nam pod nosem! Owszem, żużel należy do dyscyplin omijanych przez nas łukiem raczej z gatunku tych szerszych. Być może jest to błąd, bo nie dość, że Polacy odnoszą w tej dyscyplinie sukcesy, to jeszcze nasza liga jest bardzo mocna, przez co wszystkie liczące i szanujące się ciacha zagraniczne jeżdżą nam regularnie pod nosem. Przyjrzyjmy się im zatem: 10. Nicki Pedersen - Nawet wygląda na złego chłopca żużla, jakim podobno jest. A przynajmniej podczas ostatniego Grand Prix, kiedy to, jak twierdzi Tomasz Gollob, zajechał mu drogę co skończyło się wykluczeniem z półfinału naszego polskiego asa. Oj, nieładnie. 9. Hans Andersen - Duńczyk z bajkowym nazwiskiem to bez wątpienia posiadacz najładniejszego uśmiechu w dyscyplinie. 8. Tomasz Gollob - Wiadoma sprawa, legenda żużla i polskiego sportu w ogóle. Zwyczajnie nie mogło go tu zabraknąć. 7. Ryan Sullivan - Żużlowiec daty starszej i gwiazdy przebrzmiałej (i nie są to bynajmniej nazwy klubów), ale nikt tu nikomu w metrykę zaglądać nie będzie. Prawda? 6. Andreas Jonsson - Szwedzi zawsze zajmowali szczególne miejsca w sercu zwłaszcza jednej z nas, stąd obecność Andreasa w zestawieniu jest podwójnie umotywowana. A gdybyście chciały zobaczyć zimnego blondyna na motorze w akcji, to podpowiemy, że od tego roku reprezentuje on barwy Polonii Bydgoszcz. 5. Fredrik Lindgren - Kolejny blondyn ze Szwecji. Przerwa na szklankę wody. 4. Emil Sajfutdinow - Mimo swoich zaledwie 20 lat rosyjski żużlowiec z polskim obywatelstwem już zdołał sporo namieszać w międzynarodowej stawce. Był najmłodszym w historii stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix, a jakby tego było mało, w swoim debiucie w tych rozgrywkach wygrał turniej w Pradze. Prywatnie fan Shreka, pierogów z mięsem i Brada Pitta. 3. Troy Batchelor - Kolejna gwiazdeczka młodego pokolenia żużlowców, tym razem z Australii. W Polsce jeździ w klubie Unia Leszno. 2. Jarosław Hampel - Skoro nawet żużlowe neofitki Ciacha już dawno zaznajomione były z walorami pana Hampela, coś na rzeczy musi być. Oj musi. 1. Niels Kristian Iversen - No dobra, żużel jest fajny.

10. Nicki Pedersen

 

 

 

 

Nawet wygląda na złego chłopca żużla, jakim podobno jest. A przynajmniej podczas ostatniego Grand Prix, kiedy to, jak twierdzi Tomasz Gollob, zajechał mu drogę co skończyło się wykluczeniem z półfinału naszego polskiego asa. Oj nieładnie.

 

9. Hans Andersen

 

 


Duńczyk z bajkowym nazwiskiem to bez wątpienia posiadacz najładniejszego uśmiechu w dyscyplinie.

 

8. Tomasz Gollob

 

 

 

Wiadomo sprawa, legenda żużla i polskiego sportu w ogóle. Zwyczajnie nie mogło go tu zabraknąć.

 

7. Ryan Sullivan

 

 

 

Żużlowiec daty starszej i gwiazdy przebrzmiałej (i nie są to bynajmniej nazwy klubów), ale nikt tu nikomu oceniająco w metrykę zaglądać nie będzie. Prawda?

 

6. Andreas Jonsson

 

 

 

 

Szwedzi zawsze zajmowali szczególne miejsca w sercu zwłaszcza jednej z nas, stąd obecność Andreasa w zestawieniu jest podwójnie umotywowana. A gdybyście chciały zobaczyć zimnego blondyna na motorze w akcji, to podpowiemy, że od tego roku reprezentuje on barwy Polonii Bydgoszcz.

 

5. Fredrik Lindgren

 

 

 

 

Kolejny blondyn ze Szwecji. Przerwa na szklankę wody.

 

4. Emil Sajfutdinow

 

 

 

 

Mimo swoich zaledwie 20 lat rosyjski żużlowiec z polskim obywatelstwem już zdołał sporo namieszać  w międzynarodowej stawce. Był najmłodszym w historii stałym uczestnikiem cyklu Grand Prix, a jakby tego było mało, w swoim debiucie w tych rozgrywkach wygrał turniej w Pradze. Wygląda trochę jak Andriej Arszawin speedway'a. Prywatnie fan Shreka, pierogów z mięsem i Brada Pitta.

 

3. Troy Batchelor

 

 

 

Kolejna gwiazdeczka młodego pokolenia żużlowców, tym razem z Australii. W Polsce jeździe w klubie Unia Leszno.

 

2. Jarosław Hampel

 

 

Skoro nawet żużlowe neofitki Ciacha już dawno zaznajomione były z walorami pana Hampela, coś na rzeczy musi być. Oj musi.

 

1. Niels Kristian Iversen

 

 

 

 

No dobra, żużel jest fajny.

 

ruby blue

Które żużlowe ciacho podoba Ci się najbardziej?