Na świat przyszło Rooneyątko!

To prawie oficjalne. Według przyjaciół Coleen i Wayne'a na świat przyszło ich dziecko!

 

 

Rooney ojcem! Według przyjaciół Coleen i Wayne'a na świat przyszło ich dziecko! Według przyjaciół Coleen i Wayne'a Rooney w niedzielę około godziny 13 na świat przyszło ich dziecko. Nie wiemy jeszcze, czy to chłopiec czy dziewczynka Na razie jednak nie wiadomo, czy to chłopiec czy dziewczynka. Choć radosne rozwiązanie rzekomo miało miejsce w niedzielę około godziny 13, to wszystko na razie trzymane jest w ogromnej tajemnicy. W każdym razie serdecznie gratulujemy! Aha, i jeszcze jedno - jeżeli to chłopiec, to wiadomo, że wychowywany będzie na fana Evertonu Liverpool, ukochanego klubu Wayne'a. Piłkarz już od pewnego czasu myśli, jak udekorować pokój w niebieskie barwy (niebieski dywan, zdjęcia trybun na Goodison Park i oczywiście klubowy herb). A jeżeli to dziewczynka, to Coleen będzie nalegać, żeby jej pokój przypominał zamek księżniczki - informują ich przyjaciele. Okropnie to stereotypowe, ale jednocześnie bardzo w stylu Coleen.

Na razie jednak nie wiadomo, czy to chłopiec czy dziewczynka. Choć radosne rozwiązanie miało mieć miejsce wczoraj około godziny 13, to wszystko na razie trzymane jest w ogromnej tajemnicy. W każdym razie SERDECZNIE GRATULUJEMY!

 

 

 

Aha i jeszcze jedno - jeżeli to chłopiec, to wiadomo, że wychowywany będzie na fana Evertonu Liverpool, ukochanego klubu Wayne'a. Piłkarz już od pewnego czasu myśli jak udekorować pokój w niebieskie barwy (niebieski dywan, zdjęcia trybun na Goodison Park i oczywiście klubowy herb). Czyli będzie można się spodziewać podobnego widoku:

 

 

 

 

A jeżeli dziewczynka to Coleen będzie nalegać, żeby jej pokój przypominał zamek księżniczki - informują ich przyjaciele. Okropnie to stereotypowe, ale jednocześnie - bardzo w stylu Coleen. A pokój będzie wyglądał mniej więcej tak: