Sport.pl

Szał angielskich WAGs

Z okazji zwycięstwa Tottenhamu nad Portsmouth.

 

 

Oczywiście przyzwyczaiłyśmy się już do hucznego świętowania piłkarskich zwycięstw, ale zwykle owe hulanki, swawole i suto zakrapiane imprezy były domeną piłkarzy, a utrapieniem ich żon. Najwyraźniej jednak WAG-sy, niczym TurboDymoMan, postanowiły zawstydzić swoich mężów/narzeczonych i zabalowały tak, że nawet wprawieni w bojach sportowcy im nie sprostali. Otóż, według relacji brytyjskich bulwarówek, po zwycięstwie Tottenhamu Hotspurt nad Portsmouth, piłkarze Ostróg, wraz ze swymi połowicami, udali się na imprezę do dobrze skądinąd znanego klubu Movida. Na miejscu pojawił się Jermaine Jenas z ... uwaga, uwaga... nową dziewczyną Ellie Penfold oraz Robbie Keane z żoną Claudine.

 

 

Jednak tym razem to nie piłkarze przykuli uwagę paparazzich, ale narzeczona Petera Croucha (który lubi pobalować), która podobno, wcielając się w rolę wodzireja, przewodziła całej imprezie. Patrząc zresztą na to jak wyglądała wychodząc nad ranem z klubu możemy domyślać się, że było to bardzo, bardzo wyczerpujące zajęcie. Ale jak widać Abbey siły ma niespożyte i nawet odjeżdżając, wychyliwszy się przez dach samochodu ... tańczyła dalej.

 

 

Nie pozostaje nam nic innego jak pogratulować Abbey kondycji. I musimy przyznać, że taki podział - kiedy to balują nie piłkarze, ale ich żony - zdecydowanie bardziej nam odpowiada (pomijając kolejny powód by im zazdrościć) - one bowiem następnego dnia opuszczą co najwyżej kolejną wizytę u kosmetyczki, nie zaś treningi.

 

 

bint

Więcej o: