Robin van Persie został ojcem po raz drugi!

Czyli do Anglii bociany przylatują już (a może dopiero) w październiku.

 

 

 

 

Van Persie został ojcem To już drugie dziecko Robina van Persiego Robin van Persie w sobotę został po raz drugi ojcem. Jego żona Bouchra urodziła córeczkę, którą nazwali Dina Layla. Piłkarz ma już syna - Shaqueela Serdecznie gratulujemy młodemu i pięknemu Holendrowi, który mimo swojego młodego wieku, dorobił się już dwójki uroczych pociech. W tak nieszczęśliwą dla nas piłkarską sobotę żona van Persiego, Bouchra, powiła drugie dziecko pary - córeczkę nazwaną wdzięcznie Dina Layla. Dla tej doniosłej okazji Robin zrezygnował nawet z udziału w towarzyskim meczu Holandii z Australią. Robin i jego żona mają już małego synka Shaqueela, który stanowi ucieleśnienie słodkości i kwintesencję pucołowatego uroku. Czekamy na zdjęcia córeczki, która jest niewątpliwie równie słodka jak je brat i tatuś. No dobra - nie wypada być złośliwym w tak doniosłej chwili, więc dodamy - i równie piękna jak mamusia.

Serdecznie gratulujemy młodemu i pięknemu Hollendrowi, który mimo swojego młodego wieku, dorobił się już dwójki uroczych pociech.

 

 

W tak nieszczęśliwą dla nas piłkarsko sobotę, żona van Persiego Bouchra powiła drugie dziecko pary - córeczkę, nazwaną wdzięcznie Dina Layla. Dla tej doniosłej okazji Robin zrezygnował nawet z udziału w towarzyskim meczu Holandii z Australią.

 

Robin i jego żona mają już małego synka Shaqueela, który stanowi ucieleśnienie słodkości i kwintesencję pucołowatego uroku.

 

 

 

 

Czekamy na zdjęcia córeczki, która jest niewątpliwie równie słodka jak je brat i tatuś. No dobra - nie wypada być złośliwym w tak doniosłej chwili, więc dodamy - i równie piękna jak mamusia.

 

 rybka