Novak Djoković wygrywa China Open

Mało brakowało, a Agnieszka Radwańska byłaby jego żeńską wersją. Szkoda, ale nie ukrywamy, że nam wystarczy nawet sam Nole.

 

 

Djoković wygrał w Chinach Mało brakowało, a Agnieszka Radwańska byłaby żeńską wersją Novaka Novak Djoković zwyciężył China Open. Po wygranej z Marinem Ciliciem partii zdjął koszulkę i podarował ją jednemu z najszczęśliwszych na świecie kibiców Mało brakowało, a Agnieszka Radwańska byłaby jego żeńską wersją. Szkoda, ale nie ukrywamy, że nam wystarczy nawet sam Nole. Tym bardziej, że po wygranej z Chorwatem Marinem Ciliciem partii, jak to ma często w zwyczaju, nonszalancko zdjął koszulkę, a następnie postanowił wspaniałomyślnie podarować ją jednemu z najszczęśliwszych na świecie kibiców. Nole to Nole - przystojniak w każdym calu, profesjonalista pod każdym względem, ciacho po każdych oględzinach.

Tym bardziej, że po wygranym z Chorwatem Marinem Ciliciem partii, jak to ma często w zwyczaju, nonszalancko zdjął koszulkę:

 


 

a następnie postanowił wspaniałomyślnie podarować ją jednemu z najszczęśliwszych na świecie kibiców

 

 

 

Wiecie przynajmniej, że to nie my, bo gdybyśmy to były my, na pewno sprzedałybyśmy ten skarb za ciężkie pieniądze na Allegro już organizowałybyśmy konkurs, byście mogły tę przepoconą koszulkę wygrać.

 

A Nole to Nole - przystojniak w każdym calu, profesjonalista pod każdym względem, ciacho po każdych oględzinach.