Najważniejsza ciachowa wiadomość roku

Tak istotna, i o znaczeniu tak doniosłym, że aż różowe okulary pospadały nam z wrażenia, gdy tylko do nas dotarła. Wiadomość esencjonalna i żywotna dla naszego serwisu, bowiem łączy ze sobą najważniejsze, i najszlachetniejsze wartości, którym hołdujemy: gołe klaty, męską bieliznę, gorące zdjęcia, piłkę nożną Cristiano Ronaldo i Dawida Beckhama.

 

 

Rewolucja! Najważniejsza ciachowa wiadomość roku Najważniejsza ciachowa wiadomość roku: Cristiano Ronaldo zastąpi Davida Beckhama w kampanii reklamującej bieliznę Armaniego. Tak istotna, i o znaczeniu tak doniosłym, że aż różowe okulary pospadały nam z wrażenia, gdy tylko do nas dotarła. Wiadomość esencjonalna i żywotna dla naszego serwisu, bowiem łączy ze sobą najważniejsze, i najszlachetniejsze wartości, którym hołdujemy: gołe klaty, męską bieliznę, gorące zdjęcia, piłkę nożną Cristiano Ronaldo i Dawida Beckhama. Jest to wiadomość, wobec której transfer Cristiano Ronaldo z Manchesteru do Madrytu wydaje się dziecinną przeprowadzką, a roszada Zlatan - Eto'o przestawianiem zabawek na półce. Mamy bowiem oto do czynienia z zamianą rewolucyjną, z transferem epokowym, dla ludzkiego, a raczej Ciachowego oka znaczącą tyle, co przewrót kopernikański dla astronomii. więcej nawet - mamy do czynienia z końcem pewnej epoki i zmianą warty w Panteonie ciachowych bóstw. Wybaczcie nam uderzanie w podniosłe nuty, ale chwila jest wzruszająca. No dobrze, a skoro dałyśmy już upust naszej grafomanii przejdźmy do rzeczy i streśćmy całą masę rewolucyjnych sensów w suchym komunikacie: Cristiano Ronaldo zastąpi Davida Beckhama w kampanii reklamującej bieliznę Armaniego. Jak Wam się podoba perspektywa takich obrazków? Dlaczego jest to wydarzenie rewolucyjne z perspektywy socjologiczno-antropologicznej? No cóż, na naszych oczach umiera bohater, ikona i symbol współczesnego Ciacha - David Beckham. I jeżeli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie C - Ron (i nie tylko on) dawno już zdetronizował Beckhama, tak wydawało nam się, że w przypadku bycia modelem, ikoną mody, symbolem seksu i chodzącą definicją ciacha Mr Becks nie ma sobie równych. Tymczasem Cristiano zdaje się coraz poważniej zagrażać jego prymatowi nawet na tym polu. No cóż... umarł król, niech żyje król? Czekamy na rezultaty... Jest to wiadomość, wobec której transfer Cristiano Ronaldo z Manchesteru do Madrytu wydaje się dziecinną przeprowadzką, a roszada Zlatan - Eto'o przestawianiem zabawek na półce. Mamy bowiem oto do czynienia z zamianą rewolucyjną, z transferem epokowym, dla ludzkiego, a raczej Ciachowego oka znaczącą tyle co przewrót kopernikański dla astronomii. więcej nawet - mamy do czynienia z końcem pewnej epoki i zmianą warty w Panteonie ciachowych bóstw. Wybaczcie nam uderzanie w podniosłe nuty, ale chwila jest wzruszająca.

 

 

No dobrze, a skoro dałyśmy już upust naszej grafomanii przejdźmy do rzeczy i streśćmy całą masę rewolucyjnych sensów w suchym komunikacie: Cristiano Ronaldo zastąpi Davida Beckhama w kampanii reklamującej bieliznę Armaniego. Ufff... To teraz postaramy się wytłumaczyć Wam to na przykładzie:

 

 

Cristiano Ronaldo

 

 

 

 

zastąpi Davida Beckhama

 

 

  

 

 

W TEJ kampanii Armaniego.

 

 

 

 

 

Tak w tej:

 

 

 

I co Wy na to? Jak Wam się podoba perspektywa takich obrazków?

 

 

 

 

 

Dlaczego jest to wydarzenie rewolucyjne z perspektywy socjologiczno - antropologicznej? No cóż, na naszych oczach umiera bohater, ikona i symbol współczesnego Ciacha - David Beckham. I jeżeli chodzi o umiejętnośći czysto piłkarskie C - Ron (i nie tylko on) dawno już zdetronizował Beckhama, tak wydawało nam się, że w przypadku bycia modelem, ikoną mody, symbolem seksu i chodzącą definicją ciacha Mr Becks nie ma sobie równych. Tymczasem Cristiano zdaje się coraz poważniej zagrażać jego prymatowi nawet na tym polu. No cóż... umarł król, niech żyje król? Czekamy na rezultaty....