Milanie trzymaj się! - Kapitan Becks przybywa na ratunek!

Już leci nad oceanem, czerwona peleryna powiewa na wietrze, kibice rossonerich zadzierają w górę głowy, potem dzwoni budzik, my spadamy z łóżka, a włodarze Los Angeles Galaxy wciąż mnożą przeszkody. Mimo wszystko wydaje się, że nasze różowe marzenia o Becksie bez koszulki w czerwono - czarnym trykocie mogą się w końcu ziścić.

 

 

Milanie trzymaj się! Kapitan Becks przybywa na ratunek! Becks przybywa na ratunek? Decyzja ws. powrotu Beckhama do Milanu ma się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych 2 tygodni (do startu rozgrywek play - off w USA). Już leci nad oceanem, czerwona peleryna powiewa na wietrze, kibice rossonerich zadzierają w górę głowy, potem dzwoni budzik, my spadamy z łóżka, a włodarze Los Angeles Galaxy wciąż mnożą przeszkody. Mimo wszystko, wydaje się, że nasze marzenia o Becksie bez koszulki w czerwono - czarnym trykocie mogą się w końcu ziścić. O ponownym transferze Davida do Milanu mówi się niemal równie często jak o pogodzie, teraz jednak sprawa może w końcu nabrać rumieńców. Wracając do meritum: o ile szefowie rossonerich i sam piłkarz chcą jego powrotu do Mediolanu, to na przeszkodzie może stanąć obecny klub Anglika - Los Angeles Galaxy. Na szczęście Amerykanie dobrze wiedzą, że Beckham to ciacho i grzechem jest go zatrzymywać tylko dla siebie i powinni niedługo wyrazić zgodę na jego wypożyczenie do Milanu. - Bardzo doceniamy to, co David robi dla nas (pomógł drużynie zakwalifikować się do fazy play-off w rozgrywkach MLS - przyp. red.) i teraz chcemy dojść do porozumienia z Milanem. Robimy to dla niego i dla nas - powiedział Tim Leiweke, dyrektor generalny firmy AEG, która jest właścicielem Galaxy. Becks pod koniec poprzedniego tygodnia powiedział, że porozumienie pomiędzy jego klubem a Milanem jest blisko, ale... - Może powiedział trochę więcej niż powinien, ale teraz zamierzamy zająć się rozwiązaniem tej sytuacji. Chcemy go zadowolić i pomóc mu zagrać na mistrzostwach świata w RPA - dodał Leiweke. Decyzja w sprawie powrotu Beckhama do Milanu ma się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do startu rozgrywek play - off w USA).

Są pewne rzeczy, które tworzą niezapomniane połączenia - kawa z cynamonem, Flip i Flap albo właśnie David Beckham i AC Milan. Ten ostatni, niczym porzucona kochanka, więdnie w oczach, usycha i ogólnie ma się bardzo źle. Tymczasem uwięziony za oceanem królewicz Golden Balls gimnastykuje się, dwoi i troi, aby wreszcie opuścić swoją złotą klatkę i przybyć na ratunek ukochanej, a jednocześnie dać zauważyć się selekcjonerowi reprezentacji Anglii.

 

 

O ponownym transferze  Davida do Milanu mówi się niemal równie często jak o pogodzie, aferze hazardowej czy kadrowej rewolucji Stefana Majewskeigo, teraz jednak sprawa może w końcu nabrać rumieńców.

 

 

 

 

Ups, przepraszamy skąd nam to tak nagle wskoczyło do artykułu? Dave, opanuj się, jeszcze nie teraz.

 

 

Wracając do meritum: o ile szefowie rossonerich i sam piłkarz chcą jego powrotu do Mediolanu, to na przeszkodzie może stanąć obecny klub Anglika - Los Angeles Galaxy. Na szczęście Amerykanie dobrze wiedzą, że Beckham to ciacho i grzechem jest go zatrzymywać tylko dla siebie i powinni niedługo wyrazić zgodę na jego wypożyczenie do Milanu.

 

 


- Bardzo doceniamy to, co David robi dla nas (pomógł drużynie zakwalifikować się do fazy play-off w rozgrywkach MLS - przyp. red.) i teraz chcemy dojść do porozumienia z Milanem. Robimy to dla niego i dla nas (i dla nas też - dodały pomrukujące  z zadowolenia Ciacha - przyp.red.po.raz.drugi.)- powiedział Tim Leiweke, dyrektor generalny firmy AEG, która jest właścicielem Galaxy.

 

 

 

David, na litość boską! My tu usiłujemy pracować!

 

O czym to...? Aha - Becks pod koniec poprzedniego tygodnia powiedział, że porozumienie pomiędzy jego klubem a Milanem jest blisko, ale...

 

- Może powiedział trochę więcej niż powinien, ale teraz zamierzamy zająć się rozwiązaniem tej sytuacji. Chcemy go zadowolić i pomóc mu zagrać na mistrzostwach świata w RPA - dodał Leiweke.

 

A propos zadowalania....  

 

 

 

... to chciałyśmy tylko powiedzieć, że będziemy bardzo zadowolone z powrotu Beckhama do Serie A.

 

Decyzja w sprawie powrotu Beckhama do Milanu ma się rozstrzygnąć w ciągu najbliższych dwóch tygodni (do startu rozgrywek play - off w USA). Śledźcie ciacha.net, gdzie z pewnością odtrąbimy tą wspaniałą wiadomość!

 

No dobrze Dave, teraz możesz sobie pofolgować:

 

 

 

rybka