Stephen Ireland ma pomysły na prezenty

Kolejny, oprócz tego, tego , tego  189789 milionów innych powód, dla którego warto być WAG.
Prezenty od Irelanda Stephen Ireland ma bardzo ciekawe pomysły na prezenty. Stephen Ireland kupił swojej dziewczynie Bentleya, który kosztował 260 tys. funtów. Jessica Lawlor nie jest nawet żoną gracza ManCity. Samochód jest upominkiem. Stephen Ireland kupił swojej dziewczynie biały samochód z czerwonym dachem, na którego siedzeniach widnieje napis: "To Jess Love Stephen". Nie mówimy, że koniecznie taki byśmy chciały, nie zastrzegamy, że tylko w takim kolorze i nie żądamy serduszek na oparciach. Niemniej jednak - wrażenie robi, i to spore. Ten Bentley kosztował 260 tys. funtów i to bez dodatkowych ornamentów. A ta dziewczyna, Jessica Lawlor, nie jest nawet żoną gracza ManCity. Samochód nie jest też prezentem zaręczynowym, a tylko drobnym upominkiem na 24. urodziny. Niektórzy to mają życie. Inna sprawa, że teraz nadchodzą ciężkie czasy dla innych futbolistów - trawione przez zazdrość inne WAGs na pewno zwiększą teraz swoje wymagania.

Oto on:

 

 

 


 

Nie mówimy, że koniecznie taki byśmy chciały, nie zastrzegamy, że tylko w takim kolorze i nie żądamy serduszek na oparciach. Niemniej jednak - wrażenie robi, i to spore. 

 

Ten Bentley kosztował 260 tys. funtów i to bez dodatkowych ornamentów. A ta dziewczyna, Jessica Lawlor,  nie jest nawet żoną gracza ManCity. Samochód nie jest też prezentem zaręczynowym, a tylko drobnym upominkiem na 24. urodziny. 

 

Niektórzy to mają życie. Inna sprawa, że teraz nadchodzą ciężkie czasy dla innych futbolistów - trawione przez zazdrość inne WAGs na pewno zwiększą teraz swoje wymagania.