Zwycięsko rekordowa Barca

Dawno już o bordowo-granatowych chłopakach nic nie wspominałyśmy, prawda? Stęskniłyście się? Na szczęście, nie potrzeba żadnego naciągania, gdyż ci panowie osobiście starają się, aby znaleźć się na łamach ciacha.net i z tylko sobie znanym wdziękiem i magią w szaleńczym tempie biją kolejne rekordy. O czym w konsekwencji poniżej.

 

 

 

 

Zwycięsko rekordowa Barca Barcelona jako jedyna ma w tym sezonie komplet zwycięstw Barca jest jedyną drużyną wśród wszystkich drużyn pierwszych lig europejskich, która pozostaje niepokonana! Może się pochwalić kompletem zwycięstw w tym sezonie Czy tego chcecie, czy nie, fakty są faktami, a dziś mówią nam one, że niejaka FC Barcelona jest jedyną drużyną spośród drużyn wszystkich pierwszych lig europejskich, która pozostaje dotychczas niepokonana! "Duma Katalonii" może się pochwalić kompletem zwycięstw w tym sezonie - nie odniosła porażki ani nie zaliczyła remisu w żadnej z sześciu minionych kolejek Primera Division. Wielki szacun, chłopcy, i gratulacje. To się nazywa skuteczność! W osiągnięciu tego statusu pomogli im też nieznacznie "Galaktyczni", dając się pokonać Sevilli, oraz koledzy z innych lig, zaliczając większe lub mniejsze potknięcia. Chelsea ma na swoim koncie porażkę z Wigan Athletic, Inter dwukrotnie zremisował, przegrał raz (w meczu przeciwko Sampdorii), Bayer Leverkusen i Lyon dwukrotnie zakończyli spotkanie z jednym punktem na koncie. Okazji do świętowania piłkarzom Blaugrany może jeszcze przybyć. Jeśli podtrzymają swoją imponującą zwycięską passę i wygrają z Valencią 17 października, poprawią klubowy rekord w nieprzerwanym zdobywaniu 3-punktów, czego oczywiście Ciacha z całego różowego serca im życzą. I choć nie chcemy psuć przystojniakom z Barcy humorów, to czujemy się zobowiązane poinformować ich, że i to wielkie wyróżnienie, jak każde inne, niesie ze sobą również wynikającą z tego odpowiedzialność. Jak na przykład, w tym konkretnym wypadku, obowiązek odpowiedniego, wręcz wzorcowego okazywania radości po kolejnym, przedłużającym owy imponujący rekord zwycięstwie.

Czy tego chcecie, czy nie, czy zdajecie sobie z tego sprawę czy nie, fakty są faktami, a dziś mówią nam one, że niejaka FC Barcelona jest jedyną drużyną spośród drużyn wszystkich pierwszych lig europejskich, która pozostaje dotychczas niepokonana! "Duma Katalonii" może się pochwalić kompletem zwycięstw w tym sezonie - nie odniosła porażki ani nie zaliczyła remisu w żadnej z sześciu minionych kolejek Primera Division. Wielki szacun, chłopcy, i gratulacje. To się nazywa skuteczność!

 

W osiągnięciu tego statusu pomogli im też nieznacznie "Galaktyczni", dając się pokonać Sevilli,  oraz koledzy z innych lig, zaliczając większe lub mniejsze potknięcia - Chelsea ma na swoim koncie porażkę z Wigan Athletic, Inter dwukrotnie zremisował, przegrał raz (w meczu przeciwko Sampdorii), Bayer Leverkusen, jak również Lyon, dwa razy zakończyły spotkanie z jednym punktem na koncie.  

 

Okazji do świętowanie piłkarzom Blaugrany może jeszcze przybyć. Jeśli podtrzymają swoją imponującą zwycięską passę i wygrają z Valencią 17 października, poprawią klubowy rekord w nieprzerwanym zdobywaniu 3-punktów, czego oczywiście Ciacha z całego różowego serca im życzą.

 

I choć nie chcemy psuć przystojniakom z Barcy humorów, to czujemy się zobowiązane poinformować ich, że i to wielkie wyróżnienie, jak każde inne, niesie ze sobą również wynikającą z tego odpowiedzialność. Jak na przykład, w tym konkretnym wypadku, obowiązek odpowiedniego, wręcz wzorcowego okazywania radości po kolejnym, przedłużającym owy imponujący rekord zwycięstwie. Wiecie, już co mamy na myśli?  

 

O taaak...

 

 

 

 

 

 

Marina