Gucci - marka dla piłkarzy

Jeśli jest coś, co gwiazda futbolu kocha bardziej niż swoje: odbicie w lustrze / WAG / samochód / włosy, to jest to słynna literka G jak Gucci. Oraz przeróżne wariacje na jej temat.

 

 

Gucci - futbolowa marka Do tej pory najsłynniejszym orędownikiem tej znanej marki był Cristiano Ronaldo Do tej pory Gucci kojarzyło się z Cristiano Ronaldo, ale pojawił się drugi ambasador marki. Frederico Macheda zestawił tenisówki Gucci z męską torebką Vittona Jeśli jest coś, co gwiazda futbolu kocha bardziej niż swoje odbicie w lustrze/WAG/samochód/włosy, to jest to literka G jak Gucci. Do tej pory najsłynniejszym orędownikiem tej znanej na całym świecie marki był Cristiano Ronaldo, który swoje upodobania i wierność jednej firmie wyrażał przez okrycie wierzchnie, koszule, obuwie, paski, torebki i inne akcesoria. W swojej miłości do tego jedynego logo nie zapominał nawet o tapicerce w samochodzie. Teraz na salony wchodzi inny futbolowy ambasador marki, młody piłkarz, również Czerwony Diabeł i, nomen-omen, sobowtór C-Rona - Frederico Macheda. Kiko ma zaledwie 18 lat, ale już doskonale wie, jak powinien się ubierać prawdziwy gwiazdor. Paparazzi przyłapali go własnie w tym odzieniu podczas spaceru z ukochaną. Włoch tenisówki znanej firmy zestawił z torebką Louis Vuittona, innego ulubieńca sportowców. Brak tu więc niezłomnej spójności, jaka charakteryzuje poprzednika Kiko.

Do tej pory, najsłynniejszym orędownikiem tej znanej na całym świecie marki był Cristiano Ronaldo, który swoje upodobania i wierność jednej firmie wyrażał przez okrycie wierzchnie, koszule, obuwie, paski, torebki i inne akcesoria. W swojej miłości do tego jedynego logo (nie licząc innej znanej marki, CR7, która teraz chyba jednak powinna nazywać się CR9) nie zapominał nawet o tapicerce w samochodzie.

 

 

Teraz na salony wchodzi inny futbolowy ambasador marki, młody piłkarz, również Czerwony Diabeł i, nomen-omen, sobowtór C-Rona : Frederico Macheda. Kiko ma zaledwie 18 lat, ale już doskonale wie, jak powinien się ubierać prawdziwy gwiazdor. Dlatego też na ostatnim spacerze z ukochaną, paparazzi przyłapali go w takim oto przyodziewku:

 

 

Zważcie na to, że Włoch tenisówki znanej firmy zestawił z torebką Louis Vuittona, innego ulubieńca sportowców. Brak tu więc niezłomnej spójności, jaka charakteryzuje poprzednika Kiko.

 

Z niecierpliwością czekamy na taki płaszcz na seksownych barkach Crisa:

 


 

lub takie botki na stopach Federico:

 

 

 

A który z panów w brązach (które podobno lubią głównie dziewczyny!) Gucciego prezentuje się  lepiej?Czy jesteście orędowniczkami męskich torebek? A przede wszystkim - ile dałybyście, aby znaleźć się na miejscu szczęśliwej wybranki Machedy? Odpowiedzi na te i inne pytania spodziewamy się w komentarzach.