Sport.pl

Wszystkie ciacha Moto GP - część druga

Jutro odbędzie się Grand Prix Portugalii, a skoro tak, to pora na drugą odsłonę naszego przeglądu najbardziej smakowitych kąsków, jakie kiedykolwiek siedziały na skórzanym siodełku. Żebyście wiedziały, komu kibicować.

 

 

Zaczynamy z wysokiego C - od naszego ulubionego motorowca. Miłe Panie, oto James Toseland - jedyny w naszym zestawieniu poddany Jej Królewskiej Mości i jeden z niewielu, którym udało się awansować do roli ciacha dnia. Udało mu się to głównie za sprawą tego zdjęcia:

 

 

James, jak przystało na posiadacza takiego imienia, świetnie wygląda w garniturze i potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji:

 

 

 

 

Nie tylko zresztą jako świetny pianista, ale także jako...

 

 

 

 

 

Jednym słowem - człowiek orkiestra. No dobra, to są dwa słowa, ale przy Jamesie tracimy rachubę i czujemy się jak panna Moneypenny

 

 

  

To kogo w naszym przeglądzie jeszcze nie było? A tak - Fina. Jak wiadomo, sporty motorowe bez Finów się nie liczą, oto więc motogiepeowy odpowiednik Kimiego Raikkonena - Mika Kallio. Mika to debiutant w Moto GP - jak na Fina przystało lubi ścigać się motocyklem na lodzie, łowić ryby, pływać na statku, a do tego wszystkiego interesuje się... fitnessem.  

 

Jeżeli spodobał wam się Mika, to zobaczcie, gdzie mógłby was zaprosić:

 

 


 

Toni Elias - Katalończyk w typie latino lover, o bardzo hiszpańskim uśmiechu...

 

 

i jednej z najciekawszych stron internetowych.

 

Alex De Angelis - Choć pokonaliśmy San Marino aż 10:0, to mieszkańcy tego kraju w przeciwieństwie do nas mogą się cieszyć reprezentantem w Moto GP. Alex zawodowo jeździ już od 10 lat i stopniowo pokonuje kolejne szczeble kariery. To jego drugi sezon w Moto GP.

 

We Włoszech jest bardzo popularny i został nawet zaproszony do szkoły policyjnej, żeby ''strzelić  kilka popisów na szosie'':  

 

 
Marco Melandri - brak wielkich sukcesów w Moto GP uroczy Włoch rekompensuje nam i sobie ogromną dawką poczucia humoru o dystansu do siebie. Tu w tym samym pamiętnym programie, w którym kiedyś wodzono na pokuszenie samego Jose Mourinho:


 


A tu - psoty, figle, żarciki i klaty:


 
 

Tu - surfing na sucho i klata:


 
 

A tu po prostu - klata:


 


Kochamy Włochów.

 
Randy De Puniet - już  kiedyś gościł na naszych łamach, nie mogło go więc zabraknąć i teraz.Nazywany jest królem kraks...


 
 

choć dla nas mógłby być raczej królem klat...


 

...przynajmniej wśród motocyklistów.

Obecny sezon jest jak na razie jego najlepszym w Moto GP, choć jest dopiero na 9. miejscu.

 

 

Jak się okazało, pod kaskami i kombinezonami dzieje się bardzo wiele, bardzo ciekawych rzeczy. Kto wygra jednak jutro wyścig w Portugalii? A kto w naszej sondzie? Zakładamy że będzie ciężko - nie dość, że spod biurka trudniej (wszak z wrażenia już pospadałyśmy z krzeseł...wielokrotnie), to jeszcze czujemy się tak, jakbyśmy znalazły się w sklepie z szałowymi ciuchami i mogły wybrać tylko jedną, jedyna rzecz. Niemożliwe.

 

rybka

 

Który pan z MotoGP podoba Wam się najbardziej?
Więcej o: